ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
19.03.2018r. 08:54

Siemens miał zrewidować politykę rosyjską po tym, jak cztery turbiny przeznaczone na elektrownię w południowej Rosji trafiły ostatecznie na Krym. Współpraca z podmiotami działającymi na tym półwyspie, który został zaanektowany przez Moskwę, jest obwarowana sankcjami USA i Unii Europejskiej - czytamy w BiznesAlert.pl.
19.03.2018r. 06:45

W Orlenie jest zielone światło na odmrożenie projektów elektrowni wiatrowych na Bałtyku - pisze "Parkiet" zwracając uwagę na niski stopień ich zaawansowania.
19.03.2018r. 06:22

Między innymi na temat przyszłej struktury wytwórczej grupy, inwestycji oraz udziału Taurona w aukcjach rynku mocy - z prezesem spółki Filipem Grzegorczykiem rozmawiała "Rzeczpospolita".
17.03.2018r. 07:40

Energia atomowa oznacza produkcję bezemisyjnej energii elektrycznej; Polska musi się zdobyć na atom - powiedział w wywiadzie dla sobotniego "Super Expressu" minister energii Krzysztof Tchórzewski.
16.03.2018r. 18:26

Podczas lubelskich Targów Edukacyjnych PGE Dystrybucja podpisała listy intencyjne ze szkołami zawodowymi w województwie: lubelskim, łódzkim, mazowieckim, podkarpackim i świętokrzyskim. otwierają możliwości wspólnego działania na rzecz rozwoju szkolnictwa zawodowego i zachęcania młodzieży do wyboru zawodów związanych z branżą energetyczną.
16.03.2018r. 16:17

Grupa Enea podjęła decyzję o kontynuowaniu projektu Feniks, w ramach którego w ostatnich latach zwiększono sprawność i wydłużono żywotność pięciu bloków węglowych Elektrowni Połaniec - informuje Enea, która od roku jest jej właścicielem.
16.03.2018r. 15:44

Uporządkowanie finansowania trafiającego na walkę ze smogiem, pozwoli naszemu krajowi rozmawiać z KE o warunkach specjalnego programu operacyjnego czystego powietrza dla Polski - powiedział w piątek rządowy pełnomocnik ds. programu "Czyste powietrze" Piotr Woźny.
16.03.2018r. 15:01

Q3 - kompaktowy SUV Audi - będzie miał swojego elektrycznego odpowiednika. Informację ujawnił dyrektor generalny producenta z Ingolstadt, Rupert Stadler. Nowy EV trafi na rynek do 2021 r.
16.03.2018r. 14:54

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, realizowany w Puńsku projekt RIGRID - inteligentnych sieci elektroenergetycznych na obszarach wiejskich - przechodzi właśnie fazę zaawansowanych testów instalacji demonstracyjnej. Sprawdzane są robocze scenariusze rozwoju odnawialnych źródeł energii. Ma to pozwolić na symulowanie różnych sytuacji związanych z planowaniem i realizacją smart grid.
16.03.2018r. 14:47

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, budynek wielorodzinny, który powstał w Szwajcarii, jest pierwszym na świecie tego typu obiektem, który nie posiada zewnętrznego zasilania w energię elektryczną czy gaz, a jego mieszkańcom w całości udaje się zaspokajać swoje zapotrzebowanie energią wyprodukowaną na miejscu.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE