ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
23.02.2018r. 14:20

500 mln zł wsparcia, które pozyskało MKiDN z funduszy europejskich na termomodernizację szkół artystycznych, przyczyni się do poprawy jakości powietrza w Polsce - ocenił resort. Projekt wpisuje się w jeden z priorytetów rządu, czyli walkę o czyste powietrze - dodano.
23.02.2018r. 11:37

Trzy warszawskie szkoły, żłobek i Centrum Pomocy Rodzinie będą termomodernizowane, m.in. zostaną zainstalowane ogniwa fotowoltaiczne. Miasto podpisało z samorządem województwa w piątek umowę na ok. 4,2 mln zł dofinansowania tego projektu z RPO.
23.02.2018r. 08:08

Energa Wytwarzanie współpracuje z Miastem Kalisz w celu ograniczenia emisji CO2. Podejmowane są przedsięwzięcia o charakterze proekologicznym w celu wykorzystania zmodernizowanej infrastruktury ciepłowniczej spółki w walce ze smogiem.
22.02.2018r. 18:45

W ciągu pięciu lat zredukujemy liczbę palenisk węglowych we Wrocławiu tak znacząco, że nie będziemy przekraczać europejskich norm dotyczących zanieczyszczenia powietrza - powiedział w czwartek PAP przebywający w Brukseli prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.
22.02.2018r. 17:21

Polskie władze będą pokazywać w Komisji Europejskiej zarówno przyjęte, jak i przyszłe rozwiązania, które mają na celu poprawę jakości powietrza w naszym kraju - zapowiedziała w czwartek w Brukseli minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.
22.02.2018r. 16:10

W Toruniu odbyły się kolejne konsultacje związane z projektem Polityki Surowcowej Państwa (PSP). Tematem dyskusji był drugi filar PSP dot. m.in. ciepła Ziemi. Organizatorem spotkania, które miało miejsce 22 lutego 2018 r., był wiceminister środowiska, Główny Geolog Kraju i Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Surowcowej Państwa prof. Mariusz Orion Jędrysek. Wiceminister środowiska prof. Mariusz Orion Jędrysek wraz z innymi politykami, ekspertami i przedsiębiorcami uczestniczyli w panelach dyskusyjnych pn. "Polityka państwa w zakresie surowców mineralnych" dot. pozyskiwania energii z geotermalnych źródeł.
22.02.2018r. 15:49

Dotacja NFOŚiGW na geotermię w Toruniu jest przyznana, ale nie oznacza to, że dana - powiedział PAP w czwartek założyciel Radia Maryja i TV Trwam o. Tadeusz Rydzyk. Ocenił, że realizacja przedsięwzięcia napotyka cały czas na problemy, a wszystko bardzo długo trwa.
22.02.2018r. 15:14

Rząd startuje z pilotażowym programem termomodernizacji domów, który ma być realizowany w najbardziej dotkniętych smogiem gminach w Polsce. Zapowiada ponadto, że w ciągu 9 lat problem zanieczyszczeń powietrza ma zniknąć z naszego kraju.
22.02.2018r. 14:53

Orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości UE ws. złamania przez Polskę przepisów dotyczących jakości powietrza jest konsekwencją dwóch lat zaniechań rządu PiS i cofaniem się w walce ze smogiem - ocenili w czwartek politycy PO.
22.02.2018r. 13:34

Nie przypuszczam, żeby na Polskę nałożono jakiekolwiek kary - powiedział w czwartek w Toruniu były minister środowiska Jan Szyszko odnosząc się do orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości UE ws. złamania przez Polskę przepisów dotyczących jakości powietrza.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE