ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Morawiecki: rozmowy w USA m.in. na temat handlu i energetyki
31.03.2017r. 12:36

Tematem rozmów ze stroną amerykańską ma być m.in. wymiana handlowa oraz sprawy energetyczne, w tym dotyczące importu gazu - poinformował wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.
"Co do wizyty w USA to bardzo ciekawe rozmowy przede wszystkim w zakresie obszaru energetycznego, obronnego, ale również temat inwestycji amerykańskich w Polsce i polskich w USA" - powiedział w piątek na briefingu Morawiecki. "Jest szereg wspólnych projektów rozpoczętych. Sądzę, że to bardzo ważny partner, wymiana na poziomie 2 proc. to wynik poniżej naszego potencjału" - dodał.

Morawiecki powiedział, że rozmowy w USA dotyczyć będą również m.in kwestii uniezależnienia się w zakresie importu gazu.
"Na spotkaniu z ministrem ds. energii będzie również polska delegacja (...) i będziemy rozmawiali na tematy stricte gazowe" - powiedział.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE