ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w zarządzie Polimex-Mostostal
14.09.2017r. 18:30

14 września rada nadzorcza Polimex-Mostostal podjęła decyzję o powołaniu Przemysława Janiszewskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu.
Nowy członek zarządu został powołany na trzyletnią wspólna kadencję. Od 14 września br. zarząd Polimex-Mostostal pracuje w składzie: Antoni Józwowicz - prezes zarządu oraz wiceprezesi Andrzej Juszczyński i Przemysław Janiszewski.

Przemysław Janiszewski jest managerem z wieloletnim stażem w kraju i za granicą w branży budowlanej. Przed powołaniem w skład zarządu Polimex-Mostostal zajmował kluczowe stanowiska managerskie w Skanska z sukcesem prowadząc i nadzorując strategiczne projekty spółki w Polsce i za granicą. Ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Regionu Kolejowego w Skanska i zajmował się rozwojem nowego obszaru działalności spółki na terenie Słowacji i Polski. Przemysław Janiszewski jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył również studia Master of Business Administration na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, a także International Institute for Management Development w Lozannie. W Polimex-Mostostal będzie odpowiedzialny za kwestie operacyjne spółki m.in. zintegrowane systemy zarządzania, kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochronę środowiska. Będzie sprawował nadzór nas spółkami Naftoremont-Naftobudowa, Polimex Opole, Polimex Energetyka i Polimex Budownictwo.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE