ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Grupa Lotos zmienia standardy zatrudniania
12.10.2017r. 11:20

Od października br. nowi pracownicy w Grupie Kapitałowej Lotos są zatrudniani na umowę o pracę na czas określony trwającą 12 miesięcy. Po tym terminie co do zasady będzie oferowana umowa o pracę na czas nieokreślony - poinformował Grupa w komunikacie.
Do tej pory pracownicy Grupy Kapitałowej Lotos otrzymywali umowy na czas nieokreślony podpisując dopiero trzecią umowę, czyli zazwyczaj po okresie próbnym trwającym kilka miesięcy i 2 latach pracy na czas określony.

W ocenie władz Grupy krótszy czas oczekiwania na stałą umowę o pracę pozwoli na poprawę jakości obsługi nowych pracowników podczas procesu adaptacyjnego oraz zapewni im większą stabilność zatrudnienia i komfort psychiczny.
Jak podkreśla Lotos zmiana zasad zatrudniania nie dotyczy wyłącznie nowych pracowników rozpoczynających pracę w Grupie. Lotos zapowiada, że w porozumieniu z kierownikami komórek organizacyjnych, do nowych zasad dostosowane zostaną także trwające obecnie umowy terminowe. Oznacza to, że pracownik, którego łączny czas zatrudnienia jest dłuższy niż 12 miesięcy, również może spodziewać się zmiany umowy o pracę.

Lotos podkreśla również, że każdy pracownik zatrudniany na umowę o pracę otrzymuje atrakcyjny pakiet socjalny, w tym ubezpieczenie grupowe z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę, opiekę medyczną w sieci placówek Lux Med, opiekę dentystyczną, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci. Dodatkowo dla osób aktywnych firma stwarza możliwość korzystania z różnych obiektów sportowych poprzez zakup kart "Benefit" i "OK system". Każdy pracownik może też korzystać z karty paliwowej Lotos Biznes, która uprawnia do rabatów na wszystkich stacjach paliw sieci Lotos.

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Pepper 12.10.2017r. 22:00
Może po prostu wpisać do tych umów, że przekształcają się w umowy na czas nieokreślony najpóźniej w dniu następnych... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: oleg 13.10.2017r. 08:16
Bardzo dobre posunięcie.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE