ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Lotos Upstream ma prezesa
14.11.2017r. 19:34

Rada Nadzorcza spółki Lotos Upstream powołała 20 października prezesa spółki - podała we wtorkowym komunikacie Grupa Lotos.
Funkcję prezesa spółki Lotos Upstream RN powierzyła wybranemu w konkursie Gavinowi Grahamowi, który wcześniej był delegowany do czasowego wykonywania czynności prezes z ramienia rady nadzorczej. Graham jest związany z Grupą Kapitałową Lotos od lutego br., a spółka Lotos Upstream została zarejestrowana pod koniec stycznia.

Gavin Graham, Brytyjczyk pochodzący z Edynburga, jest związany zawodowo z branżą naftową od ponad 35 lat. Specjalizuje się w poszukiwaniu zasobów i zagospodarowaniu złóż. W trakcie swojej kariery realizował projekty wydobywcze na wielu kontynentach: w Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Graham zajmował w przeszłości kierownicze i doradcze stanowiska w takich koncernach jak: Shell, Petrofac, Crystol Energy czy Amplify Innovation.
Spółka Lotos Upstream przejmuje odpowiedzialność za segment poszukiwawczo-wydobywczy w Grupie Kapitałowej Lotos. Jak informuje Grupa celem nowo utworzonej spółki jest umocnienie pozycji Lotosu w tym segmencie na Morzu Północnym i basenie Morza Bałtyckiego oraz zwiększenie produkcji węglowodorów do poziomu 30-50 tys. boe dziennie. Inna spółka z Grupy prowadząca działalność segmencie poszukiwawczo-wydobywczym - Lotos Petrobaltic ma się skupić na rozwoju usług wydobywczych oraz serwisowych na Morzu Bałtyckim.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE