60 proc. Polaków uważa, że elektrownie powinny płacić za emisję szkodliwego dwutlenku węgla. Nie zgadza się z tym co piąty ankietowany - wynika z sondażu zamówionego przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.
UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu
Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.
Autor: Stary Sklerotyk19.11.2008r. 08:51
Gratuluje dobrego samopoczucia twórcom ankiety. A Panie dziejku jak wprowadzano motoryzację to mądre głowy z towarzystw naukowych twierdziły, że kierowca, aby ochronić mleczność krów miał na każdym skrzyżowaniu wysiadać z pojazdu i po upewnieniu się, że nie jedzie zaprzęg lub bydło nie jest przeganiane zadąć w róg i wtedy mógł jechać.
ODPOWIEDZ
Autor: fagusp19.11.2008r. 09:57
Ciekaw jestem jaki będzie wynik takiej samej ankiety pod koniec 2013. Najlepiej przeprowadzonej w formie papierowych formularzy dołączonych do faktury za energię elektryczną. I zobjasnieniem, jaką część tej faktury stanowią przeniesione na odbiorcę końcowego koszty zakupu pozwoleń na emisję CO2 i koszty zakupu świadectw pochodzenia OZE. Już widzę te rosnące w oczach słupki poparcia.
ODPOWIEDZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.