ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
26.04.2017r. 17:51

W drugiej edycji programu stażowego "Energia dla przyszłości", organizowanego przez Ministerstwo Energii wspólnie z PGE Polską Grupą Energetyczną, PKN Orlen i PGNiG, udział weźmie trzydziestu studentów i absolwentów z dziesięciu uczelni wyższych z całej Polski.
PGE
26.04.2017r. 12:44

Dwudziesta trzecia Konferencja "Rynek Energii Elektrycznej" (REE 2017), organizowana w dniach 25-26 kwietnia br., przy merytorycznej współpracy Polskich Sieci Elektroenergetycznych, odbywa się pod hasłem "Zmiany w energetyce i wokół niej".
PSE
26.04.2017r. 10:52

PGE Polska Grupa Energetyczna włącza się w pracę przy projekcie Kampus+, realizowanego przez Politechnikę Warszawską, którego ambicją jest stworzenie największego hubu innowacyjności związanego z obszarem Smart Living w Europie Środkowo-Wschodniej. W poszukiwaniu nowych źródeł przychodu PGE będzie testować w formule "living lab" innowacyjne rozwiązania w trzech kluczowych obszarach - smart home, smart city i vehicle-to-grid.
PGE
25.04.2017r. 11:45

Na Uniwersytecie Gdańskim odbył się finał "Debat z Energ(i)ą", których głównym sponsorem była Grupa Energa. To projekt realizowany przez Instytutu Debaty Publicznej, skierowany do uczniów pomorskich szkół ponadpodstawowych. Jego celem było nie tylko wyposażenie młodzieży w umiejętność prowadzenia dyskusji na poziomie, ale także promowanie postaw patriotycznych i wolnościowych. Spośród reprezentacji 16 szkół Pomorza najlepsza okazała się drużyna z Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich.
Energa
24.04.2017r. 18:41

Polska jest tegorocznym krajem partnerskim jednych z największych i najbardziej prestiżowych targów przemysłowych na świecie - Hannover Messe 2017.
PGE
24.04.2017r. 11:53

Segregacja odpadów, monitorowanie zużycia papieru, korzystanie z energooszczędnego oświetlenia, promowanie ekologii wśród pracowników - to tylko kilka z praktyk, które wyróżniają Zielone Biura. W Grupie Kapitałowej PGE już cztery spółki mogą pochwalić się takim tytułem. Do PGE Polskiej Grupy Energetycznej, pełniącej funkcję centrum korporacyjnego w Grupie Kapitałowej PGE, PGE Energii Odnawialnej i PGE Dystrybucji dołączyła właśnie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
24.04.2017r. 06:33

Zapraszamy do korzystania ze Zestawienia wskaźników i cen istotnych z punktu widzenia funkcjonowania przedsiębiorstw energetycznych.
21.04.2017r. 19:05

Uczniowie z Zespołu Szkół Elektrycznych z Włocławka, pod opieką Pana Wojciecha Kaczmarka, zwyciężyli w szóstej edycji konkursu Energia Młodych, organizowanego przez Grupę Energa. Jako nagrodę uczniowie i ich opiekun otrzymali laptopy oraz czek na 12 tys. zł na zakup pomocy naukowych dla szkoły.
Energa
21.04.2017r. 10:51

LW Bogdanka została zwycięzcą konkursu Deloitte Central European Sustainability Report Award 2016, zwanego potocznie Green Frog Award - GFA, za Raport Zintegrowany 2015.

19.04.2017r. 13:00

Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, kwestie prawne związane z własnością infrastruktury, zagadnienia dotyczące jej utrzymania, konserwacji i rozwoju są tematem kolejnego wydarzenia organizowanego przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej. Blisko 250 samorządowców, energetyków, naukowców oraz przedstawicieli firm oferujących urządzenia i infrastrukturę oświetleniową spotyka się 19 i 20 kwietnia w Jachrance na XII Konferencji PTPiREE "Oświetlenie Dróg i Miejsc Publicznych - sposoby zarządzania systemami oświetlenia".
PTPiREE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE