ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

Zainstaluj wtyczkę (playera) formatu Adobe Flash


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
21.02.2017r. 08:49

Zapewnienie odpowiednich relacji z klientem, zarówno indywidualnym jak i biznesowym stanowi wyzwanie dla sektora energetycznego. Zmiany i dynamika rynku powodują konieczność zwrócenia się w stronę odbiorcy końcowego, który nie jest już bierny.
MMC
16.02.2017r. 12:02

Energetyczna waloryzacja odpadów poprzez wytwarzanie z nich paliw o stabilnych parametrach jakościowych, a następnie ich efektywne i bezpieczne środowiskowo wykorzystanie, stanowią kluczowe ogniwa współczesnych systemów gospodarki odpadami. Na szczeblu krajowym trwają dyskusje o kształcie odpowiednich regulacji prawnych, w tym ostatnio zwłaszcza nad możliwością zaliczenia wytwarzanej energii z odpadów do OZE. Ukształtowany w ostatnich latach w Polsce potencjał wytwórców paliw alternatywnych coraz aktywniej spogląda na lokalne ciepłownictwo.
Abrys
13.02.2017r. 14:05

Czy do 2030 roku pojazdy elektryczne zrewolucjonizują życie w polskich gminach? Jeśli tak, to w jaki sposób? Jak wpłynie to na zmianę zachowań, na środowisko i system elektroenergetyczny? Te pytania kierowane są do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu elektrycznym i energetycznym w ogólnopolskim konkursie "Energia Młodych" organizowanym przez Energa SA. Na autorów najciekawszych pomysłów i na ich szkoły czekają atrakcyjne nagrody.
Energa
13.02.2017r. 13:58

"Future Energy Summit: Sun &Water" jest to kolejna edycja corocznego wydarzenia związanego z branżą energetyczną organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Energetyki, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W tym roku tematem przewodnim będzie pozyskiwanie energii z takich źródeł jak słońce i woda.
Studenckie Koło Naukowe Energetyki, działającego przy Szkole Głównej Handlowej
13.02.2017r. 06:56

Komitet Organizacyjny konferencji REE 2017 opublikował drugi komunikat konferencyjny.
Komitet Organizacyjny REE 2017
09.02.2017r. 12:20

W ramach akcji "Świeć się z Energą", Polacy już po raz 8. wybrali najpiękniej rozświetlone miasto w kraju. W ogólnopolskiej rywalizacji zwyciężył Zamość, pokonując w dorocznym świątecznym plebiscycie prawie 100 miejscowości. Dzięki największej liczbie głosów zdobył nie tylko tytuł "Świetlnej Stolicy Polski", ale przede wszystkim wartościowe nagrody dla potrzebujących. Grupa Energa ufundowała dla zwycięzcy energooszczędny sprzęt AGD wart 50 tys. zł, natomiast do każdego z pozostałych 15 finalistów zabawy trafi dodatkowo pomoc o wartości 10 tys. zł.
Energa
08.02.2017r. 13:17

Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja" serdecznie zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju", która odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2017 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
08.02.2017r. 09:50

10 lutego, tj. piątek, w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbędzie się centralny etap rozgrywek 40. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej (OOWEE). Do rywalizacji stanie ponad 500 uczniów reprezentujących 60 szkół z całej Polski.

AGH
08.02.2017r. 09:25

ZPUE jako partner Targów ENEX i pierwszego w Polsce Inkubatora Elektroenergetycznego zaprasza na wyjątkową Konferencję na temat wdrażania innowacyjnych pomysłów i technologii. Konferencja ma charakter otwarty. Odbędzie się 1 -go marca w specjalnej Strefie Innowacji ZPUE Targów Kielce.
ZPUE
08.02.2017r. 05:09

Rozporządzenie REMIT znacząco wpłynęło na działalność przedsiębiorstw energetycznych, nakładając nowe obowiązki na ich uczestników. Jedną z najważniejszych zmian jest konieczność raportowania zgodnie z aktualnymi wymogami.
MM Conferences

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
FST - Grupa Brokerska
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
INSTAL-FILTER SA
Elektrix
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
paliwa
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE