ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
16.08.2017r. 15:08

Z inicjatywy PGE Obrót oraz PGE Dystrybucja w Skarżysku-Kamiennej zorganizowano zbiórkę krwi. Energetycy zareagowali w ten sposób na informację o braku krwi w szpitalach i taką formą pomocy uczcili swoje branżowe święto przypadające na 14 sierpnia.

PGE Obrót
14.08.2017r. 08:02

11 sierpnia odbyła się centralna akademia z okazji obchodów Dnia Energetyka w spółce PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna. W uroczystościach w Bełchatowie, oprócz energetyków z elektrowni i elektrociepłowni, wchodzących w skład PGE GiEK, wzięli udział zaproszeni goście.
PGE GiEK S.A.
08.08.2017r. 13:58

Nie ma w Europie producenta, który oferowałby tak zautomatyzowane rozwiązania w małogabarytowych rozdzielnicach pierścieniowych typu RMU. W najnowszej wersji TPM-a z ZPUE znajdziemy wszystko, na czym zależało klientowi i to, czym charakteryzują się awangardowe rozwiązania przystosowane do koncepcji "Smart Grid".
ZPUE
08.08.2017r. 09:49

Energa Obrót znalazła się w gronie finalistów konkursu "Lider Informatyki 2017", organizowanego przez redakcję magazynu Computerworld. Uznanie jury zyskała Platforma Ofert Indeksowanych - stworzony samodzielnie przez pracowników spółki innowacyjny system informatyczny służący do obsługi klientów biznesowych.
Energa
02.08.2017r. 06:45

Implementacja nowoczesnych systemów zarządzania sieciami energetycznymi to nie tylko korzyści dla operatorów przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej wynikające z prognozowania zapotrzebowania na energię elektryczną, ewentualnych awarii czy nawet wyłączeń w sytuacjach awaryjnych, to również wymierny pożytek dla odbiorców końcowych, którzy mogą bardziej świadomie korzystać z energii elektrycznej.
ZPUE
01.08.2017r. 05:06

Rozwój czystych technologii cieplnych przy wykorzystaniu lokalnych paliw to główny cel Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Czystych Technologii Cieplnych. Jego założycielom są szczególnie zainteresowani rozwojem rozproszonych systemów cieplnych w sektorze komunalno-bytowym.
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Czystych Technologii Cieplnych
27.07.2017r. 12:58

"BohaterON - Włącz historię" to ogólnopolska akcja społeczno-historyczna, realizowana już po raz czwarty. Jej celem jest podziękowanie bohaterom Powstania Warszawskiego, choćby w sposób symboliczny, za ich odwagę, niezłomność i poświęcenie w godzinie próby
Energa
25.07.2017r. 14:23

Energia na ...wirującym talerzu! ZPUE w projekcie holenderskiej firmy S4Energy - specjalizującej się w technologiach do magazynowania energii.
ZPUE
18.07.2017r. 15:10

Kancelaria CMS doradzała TELE-FONIKA Kable S.A. (TFKable), spółce z polskim kapitałem, przy nabyciu JDR Cable Systems Ltd. (JDR), zlokalizowanego w Wielkiej Brytanii wiodącego dostawcy podmorskich kabli magistralowych oraz zasilających.
CMS
17.07.2017r. 06:10

Customer centric - co to takiego i czy istnieje możliwość jego zastosowanie w energetyce? Jedna z definicji, którą można znaleźć w Internecie i która jest krótka choć treściwa, mówi o tym, że jest to stworzenie pozytywnego doświadczenia klienta w trakcie sprzedaży oraz kontynuowanie go także po sprzedaży.
Ebicom

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE