ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
06.12.2017r. 18:43

Łańcuch składający się z 1200 LED-owych lampek z Energii zamontowano w Pałacu Prezydenckim - na przepięknie udekorowanej przez licealistów z Gronowa Górnego choince Bożonarodzeniowej.
Energa
05.12.2017r. 15:32

Dzięki wsparciu Fundacji Energa sześć wybranych placów zabaw ma zostać dostosowanych do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością w ramach programu "Integracja na placach zabaw". Projekt jest jednym z wielu działań, jakie podejmuje fundacja, aby przełamać bariery, które mogą być przyczyną wykluczenia społecznego młodych osób.
Energa
05.12.2017r. 09:58

Przyszłość energetyki, znaczenie roli konsumenta, nowe technologie i unijne ramy prawne. O tym w Paryżu dyskutują dziś (5.12) eksperci z całej Europy w czasie konferencji "Elektryczność: witamy w świecie jutra", organizowanej pod patronatem prezydenta Francji Emmanuela Macrona. Polski Komitet Energii Elektrycznej w tym ważnym spotkaniu reprezentuje wiceprezes PKEE Marta Gajęcka.
PKEE
05.12.2017r. 06:24

Niedawno ukazała się najnowsza publikacja Instytutu Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza pt. "Energy Policy Transition - The Perspective of Different States" pod redakcją dra Mariusza Ruszela, dra hab. Tomasza Młynarskiego, prof. UJ oraz dra hab. inż. Adama Szurleja. Udział w tworzeniu publikacji mieli naukowcy oraz praktycy z wielu europejskich uczelni. Interdyscyplinarny charakter podjętego w książce tematu znalazł odzwierciedlenie w specjalizacjach Autorów, które objęły zagadnienia z nauk inżynieryjnych i technicznych, ekonomicznych, prawnych oraz politycznych.
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza
04.12.2017r. 15:36

- Jesteśmy spółką, która łączy tradycje górnictwa i energetyki. Pozycja PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna w branży węgla brunatnego, a także w sektorze wytwórczym, daje nam poczucie ważnego i strategicznego partnera w gospodarce krajowej, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa energetycznego - mówił podczas dzisiejszej Barbórki w PGE GiEK Sławomir Zawada, prezes zarządu spółki.
PGE GiEK
04.12.2017r. 10:16

PGE Polska Grupa Energetyczna pozostaje sponsorem tytularnym rozgrywek PGE Ekstraligi - najlepszej żużlowej ligi świata. Nowa umowa została podpisana na lata 2018-2020. Poprzednia obowiązywała od 2015 roku.
PGE
30.11.2017r. 10:16

Prestiżową nagrodą "Produkt Roku" wyróżniono, wdrożoną przez PGE Dystrybucja Oddział Białystok, innowacyjna technologia lokalizacji uszkodzeń i przywracania zasilania w sieciach skompensowanych oraz obniżenia wskaźników czasu trwania przerw w dostarczaniu energii elektrycznej (SAIDI/SAIFI). Nagrody wręczono podczas Lubelskiej Gali Energetyki towarzyszącej Targom ENERGETICS.
PGE Dystrybucja
30.11.2017r. 06:00

Pracownicy firmy PGE Obrót z Rzeszowa, zajmującej się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, stworzyli grę planszową - poinformował PAP rzecznik firmy Mariusz Majewski. Planszówka została stworzona w dwóch wersjach - dla starszych i młodszych graczy.
29.11.2017r. 10:07

Wśród rekordowej liczby firm, które w tym roku uhonorowano za wsparcie toruńskich klubów sportowych i ich zawodników, ponownie znalazła się Grupa Energa.
Energa
29.11.2017r. 09:06

Kierunki odbudowy i rozwoju przemysłu w Europie - pod takim hasłem trwać będzie od 8 do 10 grudnia III Forum Przemysłowe w Karpaczu. Najważniejsi przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu wezmą udział w kilkudziesięciu debatach, sesjach plenarnych, prezentacjach raportów i blokach tematycznych.
ISW

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE