ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
29.11.2017r. 06:02

Przeprowadzony po raz trzeci we Wrocławiu Kongres Energetyczny spotkał się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli energetyki oraz innych branż. W Wrocławiu spotkali się najważniejsi decydenci polskiej gospodarki, naukowcy i zagraniczni goście. Gościem honorowym Kongresu był Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii, który w swoim przemówieniu zarysował cele i kierunki strategii energetycznej Polski.
28.11.2017r. 12:55

Elektrociepłownia Gorzów, oddział spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy Kapitałowej PGE została laureatem okręgowej edycji konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" w kategorii dużych zakładów pracy, zatrudniających powyżej 250 pracowników, prowadzących swoją działalność w województwie lubuskim.
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
27.11.2017r. 14:50

To ostatnie dni zgłoszeń na szkolenie w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie możliwości ubiegania się o unijne dofinansowane z POIiŚ 2014-2020: działanie 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu lub podziałanie 1.6.2 Sieci ciepłownicze i chłodnicze dla źródeł wysokosprawnej kogeneracji. Szkolenie 4 grudnia jest dedykowane przedsiębiorcom, samorządom terytorialnym oraz spółdzielniom mieszkaniowym.
27.11.2017r. 06:24

29 listopada br. Urząd Dozoru Technicznego zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji "Efektywność energetyczna - systemy zarządzania energią oraz audity energetyczne w przemyśle". Konferencja odbędzie się w siedzibie centrali UDT przy ul. Szczęśliwickiej 34 w Warszawie.
UDT
24.11.2017r. 14:00

W ostatnich latach odbiorcy końcowi coraz częściej dokonują zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, co skutkuje licznymi problemami spółek w zakresie rozliczeń odbiorców końcowych, pojawia się również problem podwójnego fakturowania. Dodatkowo w dobie rosnącej świadomości klienta, spółki odnotowują liczne reklamacje, których rozpatrzenie kończy się licznymi korektami rozliczeń.
MMC Polska
24.11.2017r. 13:41

Blisko trzydzieści tysięcy złotych dofinansowania na cele letniego wypoczynku otrzymali podopieczni gdańskiego "Domu na Wzgórzu". Wszystko dzięki ochotnikom, którzy biegnąc, jeżdżąc na rowerze, a nawet pływając, pokonują coraz więcej kilometrów i wciąż pomagają.
Energa
24.11.2017r. 09:23

3 metry długości i ponad 2 metry szerokości to wymiary makiety, na której z najdrobniejszymi szczegółami odwzorowano zrekultywowane tereny bełchatowskiej kopalni. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach projektu "Rekultywacja - sztuka tworzenia" przy dofinansowaniu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.
PGE GiEK
23.11.2017r. 14:17

Sportowa rodzina Energi w ciągu kilku ostatnich miesięcy urosła w siłę, a do tego powiększyła się o Drużynę Energii. W ramach realizacji założeń zarządu, nawiązana została współpraca z podmiotami skupiającymi wokół siebie lokalne społeczności, a także poszerzono wsparcie dla aktywności fizycznej dzieci i młodzieży.
Energa
22.11.2017r. 15:39

Podczas Gminnych Dni Seniora, odbywających się 16 listopada w Skarszewach, odbyła się inauguracja pilotażowego programu "Seniorzy z energią", którego organizatorem jest Grupa Energa.
Energa
20.11.2017r. 09:44

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 16 listopada w ramach Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa, ogłoszono laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród 18 firm nominowanych do tej nagrody znalazła się firma ZPUE.
ZPUE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE