ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE - STRONY AUTORSKIE
Marek Kulesa
- dyrektor biura Towarzystwa Obrotu Energią - TOE (od rozpoczęcia działalności w 2004 roku).

Absolwent Politechniki Śląskiej (1997), studiów podyplomowych Akademii Ekonomicznej w Katowicach (1998). Od 1997 roku dyrektor, od 1999 wiceprezes, a w latach 2001 - 2005 prezes zarządu w spółce konsultingowej Partner RE Sp. z o.o. W latach 2003 - 2006 radny Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach. W latach 1998 - 2002 sekretarz Rady Nadzorczej jednej z pierwszych spółek obrotu w Polsce ELNORD S.A. Członek TOE, Stowarzyszenia Niezależnych Wytwórców Energii Skojarzonej, Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej (PKEE). Od lipca 2006 członek Rady Zarządzającej PKEE. Członek licznych zespołów zadaniowych ds. zmian na rynku energii elektrycznej w Polsce. Z ramienia TOE i PKEE bierze udział w pracach dot. zmian ustawy - Prawo energetyczne i aktów wykonawczych do ustawy, w pracach dot. nowego modelu rynku energii elektrycznej w Polsce. Autor oraz współautor ponad 100 prac analitycznych oraz licznych referatów i publikacji z zakresu rynku energii elektrycznej, ciepła i gazu. Więcej informacji : www.toe.pl, www.kulesa.pl, www.multienergia.pl

21.05.2003r. 00:00

Każdy odbiorca na krajowym rynku energii ma zagwarantowane dostarczenie energii elektrycznej. Istnieją jednak dwie formy jej zakupu. Zakład Energetyczny, do sieci którego przyłączony jest odbiorca, zobowiązany jest do dostarczenia energii po cenie zawartej w opracowanej przez ZE taryfie.
, Bogumił Dudek, Witold Lebek - Partner RE Sp. z o.o.
15.04.2003r. 00:00

Referat pochodzi z seminarium "Rynki usług w gminach", organizowanego w ramach cyklu seminariów pod wspólnym tytułem "Elektroenergetyka w procesie przemian. Zarządzanie ryzykiem nowych trendów".
Bogumił Dudek, Partner RE Sp. z o.o.
07.02.2003r. 00:00

Coraz więcej przedsiębiorstw energetycznych (wytwórczych, przesyłowych oraz obrotu) w swoich strategiach przewiduje ekspansję na rynek generacji rozproszonej.
, Prezes Zarządu Partner RE Sp. z o.o. (artykuł opublikowany w miesięczniku "Energetyka" - styczeń 2003)

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE