ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE - STRONY AUTORSKIE
Wojciech Jakóbik
Redaktor naczelny portalu BiznesAlert.pl. Licencjat politologii, student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współpracuje z Pawłem Kowalem oraz Ośrodkiem Myśli Politycznej. Zainteresowania: Energetyka, cyberterroryzm, relacje transpacyficzne.

26.01.2012r. 12:00

Całkiem niedawno pojawiły się ciekawe pomysły na zatrzymanie tzw. pakietu klimatycznego. Jego obostrzenia należy uznać za bezdyskusyjnie szkodliwe dla polskiej gospodarki. Kluczem do sukcesu jest jednak właściwa linia argumentacyjna, a nie wielkie koncepcje polityczne.
02.01.2012r. 13:34

Poniższy tekst jest zestawieniem faktów i opinii odnośnie niesławnego w naszym kraju pakietu klimatycznego i – szerzej – polityki klimatycznej Unii Europejskiej. Polityka pochłaniającą lwią część unijnego budżetu okazuje się być zasłoną za którą rozgrywane są interesy energetyczne i ekonomiczne poszczególnych krajów członkowskich.
14.12.2011r. 13:10

W europejskiej energetyce zarysowały się ostatnio ciekawe linie sporu, których rozwój będzie miał decydujące znaczenie dla przyszłości energetycznej a co za tym idzie geopolitycznej w naszym regionie. Wydarzenia z ostatnich tygodni zasługują na podsumowanie jakim jest poniższy subiektywny przegląd energetyczny. A dzieje się dużo.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE