ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
14.04.2021r. 15:00

Grupa Tauron, posiadająca obecnie w południowej Polsce 87 ogólnodostępnych stacji ładowania aut elektrycznych, do końca tego roku zamierza zwiększyć ich liczbę do ponad 130. Firma uruchomiła program lojalnościowy dla klientów korzystających ze stacji należących do sieci Taurona.
14.04.2021r. 14:47

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W USA istnieje ponadpartyjne poparcie dla tego, aby kraj był wiodącym na świecie dostawcą paliwa do zaawansowanych reaktorów - powiedziała Maria Korsnick, prezes i dyrektor generalna Nuclear Energy Institute (NEI), podczas forum World Nuclear Fuel Cycle, które NEI zorganizował wspólnie z World Nuclear Association.
14.04.2021r. 14:37

Kolejne poprawki zgłoszono w środę w czasie ponownego II czytania rządowego projektu zmiany Prawa energetycznego. Zakłada on m.in. stworzenie CSIRE (centralnego systemu informacji rynku energii) oraz wprowadza harmonogram montażu tzw. inteligentnych liczników.
14.04.2021r. 14:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Jack Daniel's nawiązał współpracę z organem Tennessee Valley Authority, Duck River Electric Membership Corporation i Silicon Ranch, aby dostarczyć destylarni Lynchburg 20 MW energii słonecznej.
14.04.2021r. 14:06

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Unia Europejska nie wyklucza wprowadzenia cła węglowego, ale reszta świata krytykuje ten pomysł. W listopadzie odbędzie się w Glasgow szczyt klimatyczny COP26. Raczej nie będzie tak miło, jak trzy lata temu w Katowicach - pisze Izabela Kloc, poseł do Parlamentu Europejskiego.
14.04.2021r. 14:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Hyundai Motor nawiązał strategiczne partnerstwo z firmą Uber w Europie. Dzięki tej współpracy Hyundai zaoferuje kierowcom Ubera zniżkowy dostęp do swoich modeli Ioniq Electric i Kona Electric, a także przyszłych modeli samochodów całkowicie elektrycznych.
14.04.2021r. 14:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Nieunikniona transformacja energetyczna może być jednocześnie szansą na stworzenie skutecznego narzędzia do uchronienia kapitału przed inflacją. W Ministerstwie Aktywów Państwowych opracowano program emisji obligacji rozwojowych, który odpowiada na kilka aktualnych wyzwań jednocześnie i może być wielkim impulsem prorozwojowym dla gospodarki po pandemii.
14.04.2021r. 13:43

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
"Zwiększamy dostępność programu »Czyste Powietrze«. Współpraca z bankami poszerza nasze kanały dystrybucji dotacji na wymianę starych nieefektywnych źródeł ciepła i termomodernizację domów jednorodzinnych" - mówi minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka o podpisanych dzisiaj przez Narodowy i wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej umowach z bankami, które planują uruchomić kredyty antysmogowe
14.04.2021r. 13:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Grupa PGE planuje zbudować do końca 2024 roku kilka dużych farm fotowoltaicznych na terenach pokopalnianych wokół Bełchatowa. Rozważa również uruchomienie w pobliżu nowych elektrowni wiatrowych. Planowane projekty to kolejne inwestycje prowadzone w ramach sprawiedliwej transformacji energetycznej regionu Bełchatowa.
14.04.2021r. 13:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W związku ze zmianą międzynarodowych standardów numeracji Punktów Poboru Energi, Energa Obrót ma obowiązek wprowadzić nowe dane do swoich systemów obsługi klientów. Wiązać się to będzie z pewnymi utrudnieniami w korzystaniu z usług spółki.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE