ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
09.04.2021r. 06:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Stolica Chin ma plan, aby po jej drogach do 2025 r. poruszało się co najmniej 10 tys. samochodów z ogniwami wodorowymi. Zamierza wybudować też 74 stacje ładowania - czytamy w serwisie "pb.pl".
09.04.2021r. 04:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
System międzynarodowy nie jest skonstruowany odpowiednio, by sprostać globalnym wyzwaniom - ocenia w swym publikowanym co cztery lata raporcie amerykański wywiad. I ostrzega zarazem, że w ciągu 20 lat skutki zmian klimatycznych dotkną każde państwo świata.
08.04.2021r. 23:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Współpracę przy tworzeniu, a następnie wdrażaniu i komercjalizacji zielonych technologii przewiduje podpisana w czwartek umowa między NFOŚiGW i NCBR. Umowa zakłada m.in. współfinansowanie badań naukowych, prac rozwojowych i wdrożeniowych.
08.04.2021r. 23:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PGE założyła w strategii, że do 2030 r. będzie mieć ok. 3 GW mocy zainstalowanej w fotowoltaice. Polska Grupa Energetyczna planuje wystawić do aukcji na sprzedaż energii ze źródeł odnawialnych projekty fotowoltaiczne o łącznej mocy ok. 150 MW, poinformował szef relacji inwestorskich Filip Osadczuk. Grupa ma już zabezpieczone grunty pod ok. 1,4 GW farm.
08.04.2021r. 20:12

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Koncern XPeng, chiński producent samochodów elektrycznych zbuduje trzecią swoją fabrykę w Państwie Środka, by sprostać rosnącemu popytowi na "zielone" pojazdy - czytamy w serwisie "pb.pl".
08.04.2021r. 20:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Energa Obrót - sprzedawca energii elektrycznej z Grupy Energa - sprawdza działalność podmiotu, który sprzedawał usługi spółki w tzw. kanale door-to-door. Według medialnych doniesień, pracownicy tej firmy mieli zatajać przed klientami dodatkowe opłaty w podpisywanych umowach.
08.04.2021r. 19:56

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Na 2023 r. planowane jest w Rosji wprowadzenie od użytku cyfrowej wersji rubla. W celu złagodzenia związanych z tym skutków analizowane są przez Bank Rosji różne scenariusze - informuje serwis "pb.pl".
08.04.2021r. 19:09

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Prawie żaden projekt budowlany w Niemczech nie jest traktowany tak uprzejmie jak planowana fabryka Tesli w Brandenburgii. Amerykański producent samochodów nie jest jednak zadowolony i przedstawia śmiałą listę żądań. W tym celu sprzymierza się z ekologami z organizacji Deutsche Umwelthilfe (DUH).
08.04.2021r. 18:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl , reklama@cire.pl - oferta dla firm zainteresowanych reklamą i obecnością w naszym portalu
Aukcje na sprzedaż energii elektrycznej z OZE odbędą się od 26 maja do 11 czerwca 2021 roku. Planowane jest przeprowadzenie ośmiu aukcji, z czego siedem dla nowych instalacji - poinformował Urząd Regulacji Energetyki w komunikacie prasowym.
08.04.2021r. 17:06

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W związku ze zmianą właściciela Polska Press i przejęciem tej spółki przez PKN Orlen, zmienił się skład rady nadzorczej. Dotychczasowi członkowie rady Polska Press zostali odwołani i powołano nowy jej skład, czteroosobowy. Szefem rady został Tomasz Jakubiak, wiceprezes PGE Ventures.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE