ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
16.07.2018r. 20:58

Polska Spółka Gazownictwa podpisała 16 czerwca ze spółką Apator Metrix umowę na dostawę gazomierzy miechowych.
16.07.2018r. 20:00

Gaz, stan relacji USA-Rosja, konflikt na Ukrainie oraz kwestia domniemanej ingerencji Rosji w wybory prezydenckie w USA znalazły się wśród tematów, które prezydenci obu krajów, Donald Trump i Władimir Putin, poruszyli w poniedziałek podczas rozmów w Helsinkach.
16.07.2018r. 18:24

USA są teraz jednym z największych producentów gazu i będą z Rosją konkurować na tym rynku w Europie, gdy powstanie gazociąg Nord Stream 2 - powiedział prezydent Donald Trump po zakończeniu rozmów z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem.
16.07.2018r. 13:24

O zakończeniu niewiążącej procedury badania zainteresowania rynku przepustowością między Ukrainą, a Polską przeprowadzona wspólnie Ukrtransgazem poinformował Gaz-System. Wyniki procedury mają być teraz przeanalizowane i uwzględnione przez obu Operatorów Systemów Przesyłowych w przyszłych pracach dotyczących zwiększenia zdolności przesyłowych na granicy polsko-ukraińskiej.
16.07.2018r. 12:11

Spółka Orlen Upstream rozpoczęła prace wiertnicze w województwie podkarpackim. W ramach operacji zaplanowanych na obszarze projektowym Miocen, odwiercony zostanie otwór Bystrowice-OU1K - podał PKN Orlen w komunikacie prasowym.
16.07.2018r. 09:28

Z początkiem roku Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło postępowanie w trybie partnerstwa innowacyjnego na opracowanie i dostawę typoszeregu innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego. Jak dowiedziała się redakcja CIRE.pl jeszcze w lipcu można się spodziewać pierwszych rozstrzygnięć w tej sprawie.
15.07.2018r. 17:41

O inwestycjach energetycznych i rozbudowie elektrowni atomowej w Paksu rozmawiali w niedzielę w Moskwie premier Węgier Viktor Orban i prezydent Rosji Władimir Putin - poinformował rzecznik Orbana Bertalan Havasi.
13.07.2018r. 22:41

Senator Anna Maria Anders na łamach dziennika "Houston Chronicle" argumentuje, że podpisana przez spółkę PGNiG w ubiegłym miesiącu umowa o zakupie amerykańskiego LNG to więcej niż zwykła biznesowa transakcja.
13.07.2018r. 21:09

Senatorowie w piątkowym głosowaniu nie zaproponowali poprawek do noweli Prawa geologicznego i górniczego. Teraz idzie ona do podpisu prezydenta. Nowela wprowadza nowy rodzaj ubiegania się o koncesje węglowodorowe i umożliwia przedłużenie koncesji na wydobycie węgla kamiennego i brunatnego.
13.07.2018r. 16:29

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Gdańsku wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia "Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia o długości 8 km; DN 700 MOP 8,4 MPa wraz z infrastrukturą towarzyszącą Szczecin-Gdańsk, Etap VI Reszki-Wiczlino". Inwestycja jest zlokalizowana w województwie pomorskim w gminie Wejherowo oraz Gdyni.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE