ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
16.04.2018r. 17:30

Serinus Energy, spółka notowana m.in. na warszawskiej giełdzie, planuje wejść na rynek AIM działający w ramach London Stock Exchange - poinformowała spółka w komunikacie.
16.04.2018r. 16:30

PGNiG intensywnie rozgląda się za możliwościami inwestycji w złoża na Morzu Śródziemnym - poinformował prezes PGNiG Piotr Woźniak.
16.04.2018r. 16:13

- Polska jest obecnie największym placem budowy jeśli chodzi o inwestycje infrastrukturalne w gazownictwie w Europie Środkowej, powiedział Aleksander Zawisza, Zastępca Dyrektora Pionu Rozwoju Gaz-System podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju"
16.04.2018r. 15:43

Podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju" prezes EuRoPol Gaz Piotr Tutak podkreślił, że z polskiej perspektywy zagadnienie gazociągu Jamalskiego staje się zagadnieniem coraz bardziej wtórnym.
16.04.2018r. 15:25

- Naszym celem jest stworzenie konkurencyjnego i zdywersyfikowanego rynku gazu oraz zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego Polski. Baltic Pipe to projekt, który przyczyni się do osiągnięcia tego celu - powiedział prezes Gaz-Systemu Tomasz Stępień podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju". W debacie, która odbyła się 16 kwietnia 2018 r. w Rzeszowie, udział wziął również m.in. Pełnomocnik Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Piotr Naimski.
16.04.2018r. 14:47

Zachęcamy zainteresowanych inwestycjami w źródła gazowe do jak najwcześniejszego składania wniosków o warunki przyłączenia do sieci - powiedział PAP prezes Gaz-Systemu Tomasz Stępień. Szereg podmiotów zasygnalizowało ostatnio chęć budowy elektrowni gazowych.
16.04.2018r. 12:33

Najpóźniej w 2022 r., wraz z uruchomieniem Baltic Pipe, Polska będzie mogła sprowadzić spoza Rosji -17 mld m sześc. gazu rocznie, czyli tyle ile zużywa obecnie - powiedział w poniedziałek pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski.
16.04.2018r. 11:48

- Realizowane przez nas projekty mają zapewnić konkurencyjny i zdywersyfikowany rynek gazu w Polsce. Te inwestycje pokażą nam dopiero jak duży potencjał drzemie w rynku gazu w Polsce - powiedział prezes Gaz-Systemu Tomasz Stępień podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju", która odbywa się w Rzeszowie.
16.04.2018r. 11:24

- LNG i dostęp do złóż norweskich to jedyny sposób na to, żeby na polskim rynku zapanowały warunki rynkowe zbliżone do warunków na rynku zachodnioeuropejskim - powiedział prezes Maciej Woźniak podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne- filary i perspektywa rozwoju", która odbywa się w Rzeszowie.
16.04.2018r. 09:57

Podczas "III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: Bezpieczeństwo energetyczne. Filary i perspektywy" przemawiał Piotr Naimski. Zapowiedział starania o wsparcie unijne dla Baltic Pipe - czytamy w BiznesAlert.pl.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE