ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
21.05.2019r. 18:19

Rosyjski operator sieci przesyłowej ropy, jego polski odpowiednik, a także przedstawiciele rafinerii w Polsce i Niemczech mają rozmawiać w czwartek w Warszawie o wznowieniu dostaw ropy naftowej ropociągiem Przyjaźń - czytamy w BiznesAlert.pl.
21.05.2019r. 15:47

Białoruś potrzebuje jeszcze miesiąca, by ostatecznie określić skalę strat, spowodowanych przez zanieczyszczoną ropę, która trafiła do rurociągu Przyjaźń - powiedział we wtorek premier Białorusi Siarhiej Rumas, cytowany przez agencję BiełTA.
21.05.2019r. 15:07

Rząd przyjął projekt, który przewiduje przyspieszenie usuwania zagrożeń związanych z występowaniem zanieczyszczeń powietrza przekraczających normy - wynika z komunikatu Centrum Informacyjnego Rządu po wtorkowym posiedzeniu Rady Ministrów.
21.05.2019r. 14:58

UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez BP Europa kontroli nad Arge Paliwa i Arge Nieruchomości. Transakcja może dojść do skutku pod warunkiem sprzedaży przez spółkę przejmującą dwóch stacji paliw w Cieszynie. Dzięki temu koncentracja nie spowoduje zagrożenia dla konkurencji - czytamy w BiznesAlert.pl.
21.05.2019r. 14:16

Ukraińska spółka naftowa UkrTransNafta poinformowała we wtorek, że wznowiła tranzyt ropy na Węgry, gdy kraj ten potwierdził, że jest gotów otrzymywać rosyjską ropę.
21.05.2019r. 13:53

Jeśli chodzi o dostawy ropy rosyjskiej, to nie możemy dopuścić do tego, by nasze rafinerie, instalacje, wyposażenie ucierpiało na jakości - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że dostawcy rosyjscy popełnili bardzo duże błędy biznesowo-operacyjne i muszą za to odpowiedzieć finansowo.
21.05.2019r. 13:32

Rosyjskie firmy muszą odpowiedzieć finansowo za zanieczyszczoną ropę - poinformował premier Mateusz Morawiecki.
21.05.2019r. 12:59

Za wprowadzanie na polski rynek tzw. kopciuchów będą grozić kary; Inspekcja Handlowa zyska uprawnienia w walce z handlem kotłami na paliwo stałe, które nie spełniają wymogów - zakłada projekt nowelizacji ustawy przyjęty we wtorek przez rząd - poinformował resort przedsiębiorczości i technologii.
21.05.2019r. 12:53

21 maja 2019 roku przedstawiciele Lotos Petrobaltic i spółki Grupy Energa - Enspirion podpisali umowę w sprawie świadczenia usługi łączności krytycznej Tetra. Składa się na nią komunikacja głosowa w cyfrowym standardzie radiowym Tetra w trybie grupowym i indywidualnym, usługi lokalizacji, transmisja krótkich wiadomości tekstowych.
21.05.2019r. 12:29

Największy producent węgla kamiennego w Unii Europejskiej, Polska Grupa Górnicza (PGG), zostanie patronem Stadionu Śląskiego - poinformował we wtorek na konferencji prasowej na stadionie wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski. Obiekt ma nosić nazwę: "PGG Stadion Śląski".

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE