ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
18.07.2019r. 00:30

Program Czyste Powietrze jest realizowany od trzech lat - mówił premier Mateusz Morawiecki w debacie nad wnioskiem PO-KO o odwołanie Henryka Kowalczyka z funkcji ministra środowiska. Szeroko zakrojony program termomodernizacji, gdzie angażujemy w najbliższych latach miliardy złotych, nabiera tempa - dodał.
17.07.2019r. 23:57

Sejm w środę wieczorem nie poparł wniosku o wyrażenie wotum nieufności wobec szefa MŚ Henryka Kowalczyka. Według opozycji jest on odpowiedzialny za możliwość utraty środków na walkę ze smogiem. Zdaniem PiS to nieprawda, a rząd coraz skuteczniej walczy z tym zjawiskiem.
17.07.2019r. 23:20

We wniosku PO-KO o odwołanie Henryka Kowalczyka z funkcji ministra środowiska "szczególnej manipulacji" poddano wielkość importu odpadów - stwierdził w środę w Sejmie premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, w czasach rządów PO-PSL sprowadzano nawet 1,6 mln ton odpadów rocznie.
17.07.2019r. 23:04

Program termomodernizacji jest realizowany ze środków budżetowych, ale rozmawiamy w UE, aby w przyszłej perspektywie finansowej był on zakrojony na jeszcze szerszą skalę - mówił w środę w Sejmie premier Mateusz Morawiecki podczas debaty nad wyrażeniem wotum nieufności wobec szefa MŚ Henryka Kowalczyka.
17.07.2019r. 23:04

Rząd PiS zrobił przez 2-3 lata dziesięć razy więcej dla czystego powietrza niż poprzednia ekipa przez osiem lat - oświadczył w Sejmie minister środowiska Henryk Kowalczyk w czasie debaty nad wnioskiem opozycji o jego odwołanie.
17.07.2019r. 22:59

Wniosek o odwołanie Henryka Kowalczyka z funkcji ministra środowiska jest "kłamliwy, bałamutny i sprzeczny z realiami" - uważa PiS. Posłowie klubów opozycyjnych uważają, że Kowalczyk powinien odejść z rządu m.in. za nieskuteczną walkę ze smogiem.
17.07.2019r. 22:16

Bezczynność ministra środowiska Henryka Kowalczyka oraz rządu spowodowała, że z ponad 4 mln kopcących pieców zlikwidowano niewielki procent z nich - przekonywała w środę poseł PO-KO Agnieszka Pomaska. Jej zdaniem, zaniechania mogą doprowadzić do utraty pieniędzy z UE na walkę ze smogiem.
17.07.2019r. 21:40

W środę wieczorem posłowie rozpoczęli debatę nad wnioskiem o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra środowiska Henryka Kowalczyka. Według opozycji Kowalczyk jest odpowiedzialny za możliwość utraty środków z UE na program Czyste Powietrze.
17.07.2019r. 17:33

Szacowany wolumen sprzedaży gazu ziemnego przez grupę PGNiG w II kwartale 2019 r. wyniósł 6,05 mld m sześc. wobec 5,44 mld m sześc. w analogicznym okresie roku poprzedniego - podał koncern w komunikacie.
17.07.2019r. 17:13

Nie ma w UE stanowiska, które warte byłoby lekkomyślnych koncesji w sprawie klimatu - powiedział w środę wiceszef MSZ Konrad Szymański. Podkreślił też, że Polska nie mówi postulatowi neutralności klimatycznej "nie, bo nie" i jest otwarta na negocjacje dotyczące warunków przyjęcia tego celu.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE