ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
15.05.2019r. 12:53

Nie jesteśmy zaskoczeni tym, że lider PO Grzegorz Schetyna "rżnie głupa"; Platforma ma zły program energetyczny i nie walczy z kryzysem klimatycznym - ocenił w środę dyrektor Greenpeace Polska Bohdan Pekacki. Jego zdaniem "nieodróżnianie smogu od klimatu dyskwalifikuje Schetynę jako lidera".
15.05.2019r. 12:08

Grupa Energa rozważa dostosowanie strategii rozwoju do zmian rynkowych i regulacyjnych - poinformował PAP Biznes wiceprezes Jacek Kościelniak.
15.05.2019r. 11:46

Sytuacja grupy Tauron jest stabilna - zapewniali podczas posiedzenia sejmowej Komisji ds. Energii i Skarbu Państwa zarząd firmy oraz minister energii Krzysztof Tchórzewski. Potwierdzili, że grupa analizuje możliwe rozwiązania dla swoich aktywów górniczych, nie zapadły jednak żadne decyzje.
15.05.2019r. 11:44

- Niewątpliwie sytuacja Tauronu nie jest najłatwiejsza, ale dzisiaj możemy określić ją jaką stabilną. Banki nie wejdą do spółki - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Filip Grzegorczyk, prezes Tauronu.
15.05.2019r. 07:45

Naukowcy z 10 europejskich krajów wspólnie zbadają możliwości upowszechnienia technologii wychwytywania, wykorzystania i składowania CO2 w ramach projektu Strategy CCUS. Polskim partnerem w tym przedsięwzięciu jest Główny Instytut Górnictwa w Katowicach.
15.05.2019r. 06:32

Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
15.05.2019r. 05:11

Naprawdę dobrą przyszłość mają przed sobą nowoczesne firmy ciepłownicze, elastyczne i wykorzystujące inteligentne narzędzia, wychodzące daleko poza oferowanie jedynie komfortu ciepła, a dostarczające również rozwiązania związane z efektywnością energetyczną i obniżeniem zapotrzebowana na ciepło, przede wszystkim dlatego, że taka usługa będzie się sprzedawała i na taką usługę czeka coraz więcej odbiorców - powiedziała Małgorzata Mika-Bryska, dyrektor ds. regulacji i relacji publicznych Veolia Energia Polska podczas odbywającego się w Katowica 11 Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
14.05.2019r. 20:56

Odnawialne źródła energii, paliwa alternatywne, czy elektromobilność to megatredny, które stawiają wyzwania firmom funkcjonującym w sektorze paliwowo-energetycznym. Między innymi na temat ich wpływu na działalność Orlenu mówił podczas panelu "Szanse i wyzwania stojące przed polskim przemysłem paliwowo-energetycznym" na Europejskim Kongresie Gospodarczym prezes Józef Węgrecki, członek zarządu ds. operacyjnych w PKN.
14.05.2019r. 18:49

Chcielibyśmy, by do końca 2020 r. powstała krajowa ewidencja palenisk domowych, czyli taki "CEPiK" dla kotłów grzewczych - mówił we wtorek w Katowicach pełnomocnik premiera ds. programu "Czyste powietrze" Piotr Woźny. Dodał, że w ewidencji mieliby pomóc kominiarze.
14.05.2019r. 16:19

Żaden z europejskich regionów górniczych nie może zostać pozostawiony sam sobie - powiedział w wystąpieniu do uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach wiceszef Komisji Europejskiej, komisarz ds. unii energetycznej Marosz Szefczovicz.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE