ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
20.01.2021r. 10:53

Przez lata przy mrozach minus 20 zdarzały się awarie. Tych awarii było równie wiele, co teraz, i jakoś nikt wtedy tego nie liczył, i nie robił z tego problemu politycznego - powiedział w środę prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Odniósł się w ten sposób m.in. do informacji o utworzeniu po awariach w Warszawie specjalnego zespołu w resorcie środowiska.
20.01.2021r. 10:12

PKN Orlen planuje realizację projektu umożliwiającego szybsze testowanie, wdrażanie i rozwijanie innowacji, w tym w zakresie technologii we współpracy ze startupami z Polski oraz zagranicy. Koncern ogłosił postępowanie, którego celem jest wybór podmiotu do uruchomienia korporacyjnego akceleratora.
20.01.2021r. 07:42

Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
20.01.2021r. 07:00

Kolejne awarie ciepłownicze w stolicy to sprawa niepokojąca; grzechem pierworodnym władz miasta była sprzedaż SPEC-u - ocenił warszawski radny PiS Wiktor Klimiuk. Stawianie ideologicznej tezy, że sprywatyzowane usługi działają gorzej, to po prostu bzdura - uważa radny KO Jarosław Szostakowski.
19.01.2021r. 22:58

Minister ds. klimatu ma kształtować i prowadzić politykę na rzecz gospodarki neutralnej klimatycznie - wynika z projektu ustawy o działach.

19.01.2021r. 15:34

PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Zgierzu, z Grupy PGE, zakończyła w minionym roku techniczną realizację zasadniczej części projektu pn. "Wymiana wyeksploatowanych sieci kanałowych na preizolowane w Zgierzu".
19.01.2021r. 15:33

Polska się dusi; walka ze smogiem została przerzucona na samorządy; rządowy program się nie sprawdza - podkreślały we wtorek posłanki KO. Senacka komisja ma przedłożyć projekt nowej ustawy dotyczącej walki ze smogiem.
19.01.2021r. 14:33

Miasto podejmuje działania, by pomóc mieszkańcom, którzy zostali bez ogrzewania wskutek wtorkowych awarii ciepłowniczych - przekazała PAP rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka. Dodała, że lokatorów, którzy zostali bez ogrzewania monitoruje Straż Miejska we współpracy z administratorami budynków.
19.01.2021r. 14:10

Zgodnie z obowiązującą Umową PGNiG Termika z Veolia maksymalna temperatura wody sieciowej dostarczanej do sieci Veolia wynosi 124 st. C, więc trudno mówić o przegrzaniu ciepłociągu - przekazała we wtorek PAP Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji PGNiG Termika S.A. Barbara Gorzelak, odnosząc się do stanowiska Veolii Energa dot. sprawy awarii ciepłowniczych w stolicy.
19.01.2021r. 12:34

We wtorek w woj. łódzkim obowiązuje ostrzeżenie o ryzyku przekroczenia poziomu alarmowego o smogu - poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Łodzi. Najgorsza jakość powietrza jest w Łowiczu. Mieszkańcom regionu zaleca się unikanie wychodzenia na zewnątrz.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE