ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

Przewiert HDD pod rzeką Nysą Kłodzką w Lewinie Brzeskim
05.06.2018r. 12:03

W maju 2018 r. wykonano przewiert HDD pod rzeką Nysą Kłodzką. Umieszczony w nim 17 maja gazociąg to jeden z ważniejszych etapów realizowanej przez Gaz-System inwestycji Zdzieszowice - Wrocław.
« poprzednie 1/23 następne »
Przewiert HDD pod rzeką Nysą Kłodzką w Lewinie Brzeskim - (1366x764)

Przewiert HDD (Horyzontalny przewiert sterowany, ang. Horizontal Directional Drilling) pod rzeką Nysą Kłodzką ma długość 545 m. Umieszczony został w nim fragment gazociągu DN 1000 Zdzieszowice - Wrocław. W celu ułożenia gazociągu wykonano przewiert o średnicy 1320 mm. Wykonawcą przewiertu jest firma ZRB Janicki. Galeria zawiera zdjęcia i grafiki udostępnione przez Gaz-System oraz zdjęcia wykonane 15 maja 2018 r. podczas zorganizowanej przez Operatora wizyty studyjnej w Lewinie Kłodzkim.
Powiadom znajomego Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE