ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

Wyposażenie techniczne Gaz-Systemu
05.11.2018r. 18:53

Sprzęt znajdujący się na wyposażeniu Gaz-Systemu oraz działanie Gazowego Pogotowia Technicznego zaprezentowane podczas wspólnych ćwiczeń OSP Gazu i Państwowej Straży Pożarnej w zakresie bezpieczeństwa gazociągów przesyłowych w Polsce, mających miejsce w Krakowie 13 września 2018 r.
Wyposażenie techniczne Gaz-Systemu - (1200x900)

Telefon satelitarny systemu Iridium

Iridium jest systemem 66 (nie licząc zapasowych) sztucznych niskorbitujących satelitów telekomunikacyjnych rozmieszczonych na sześciu orbitach okołoziemskich na wysokości 780 km.

Telefon (urządzenie hot spot) wytwarza sieć wi-fi o określonym indentyfikatorze 30 m wokół urządzenia. Użytkownik musi zainstalować aplikację na standardowy telefon komórkowy i zalogować się do urządzenia hot spot, które jest zarejestrowane u operatora satelitarnego. Do urządzenia może być jednocześnie zalogowanych pięciu użytkowników, którzy konkurują o jeden kanał komunikacji.
Powiadom znajomego Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE