ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGANAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE


ZPUE na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab 2019
24.09.2019r. 15:20

Pierwsze trzy Inteligentne Stacje Transformatorowe SPS z magazynem energii trafią do klientów na Mazowszu - poinformował podczas targów Energetab w Bielsku-Białej ich producent, spółka ZPUE. Zaprezentowane rok temu prototypowe urządzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie rynku. Teraz pierwsze trzy stacje trafią do klientów z województwa mazowieckiego, w tym do innogy Stoen Operator.
ZPUE na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab 2019 - (900x1200)

- Od początku funkcjonowania, czyli od ponad 30 lat, ZPUE nie było tylko firmą produkcyjną, ale aktywnie uczestniczącą w zmianach polskiej energetyki. Nie tylko staraliśmy się nadążać za trendami, ale również je kreować. Zawsze staraliśmy się proponować rozwiązania, które albo wpiszą się w nowe trendy, albo będą współtworzyć nowe trendy w energetyce. Zmiany i reagowanie na wszelkie zmiany wpisane jest już w nasze DNA. Celem ZPUE jest ciągły rozwój, nie tylko samej spółki, ale uczestniczenie w rozwoju energetyki. W tym momencie stoimy na granicy ogromnej zmiany związanej z OZE, e-mobility, powszechnym smart gridem, sterowalnością wszystkich urządzeń. Za 5, 10 lat energetyka będzie już zupełnie inna niż obecnie - powiedział Bogusław Wypychewicz.
Powiadom znajomego Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE