ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

Laboratorium Wzorcowania Gazomierzy w Hołowczycach
06.11.2017r. 18:55

6 listopada 2017 r. Gaz-System uruchomił w Hołowczycach pierwsze w Polsce Laboratorium Wzorcowania Gazomierzy na wysokim ciśnieniu. Zdjęcia Laboratorium udostępnione zostały przez Gaz-System.
« poprzednie 1/21 następne »
Laboratorium Wzorcowania Gazomierzy w Hołowczycach - (3508x2339)

Laboratorium Wzorcowania Gazomierzy (LWG) w Hołowczycach to pierwsze w Polsce i w tej części Europy laboratorium wzorcujące gazomierze gazem ziemnym przy ciśnieniu roboczym, czyli w warunkach najbardziej zbliżonych do rzeczywistych parametrów pracy tych przyrządów pomiarowych. Na zdjęciu widok orurowania wewnątrz hali Laboratorium. Na pierwszym planie tzw. trójniki orłowe stanowiące specjalną innowacyjną konstrukcję opracowaną na potrzeby LWG. Ich konstrukcja ma zapewnić jak najmniejsze spadki ciśnienia w pętli laboratorium oraz zminimalizować zaburzenia przepływu.
Powiadom znajomego Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE