ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

1/4 Oxfordu będzie zasilana przez farmę PV
10.11.2014r. 21:12

Jak poinformował portal gramwzioelone.pl, czołowi deweloperzy farm fotowoltaicznych Europy i USA - Belectric i First Solar - zbudują wspólnie w Oxfordzie największą farmę fotowoltaiczną w Wielkiej Brytanii.

Moc farmy wyniesie 46 MW. Szacuje się, że będzie ona produkować rocznie 45 GWh energii elektrycznej, co pokryje 25 proc. zapotrzebowania liczącego 55 tysięcy mieszkańców Oxfordu – czytamy w gramwzielone.pl.

Na farmie zainstalowanych zostanie 483 tys. cienkowarstwowych modułów fotowoltaicznych dostarczonych przez First Solar. Za budowę i przyłączenie farmy do sieci odpowiadać będzie Belectric.
Portal zwraca uwagę, że budowa farmy w Oxfordzie to już czwarty projekt w Wielkiej Brytanii realizowany wspólnie przez Belectric i First Solar.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Absolwent 11.11.2014r. 10:24
Czas wykorzystania mocy zainstalowanej 1000 godzin. Czas "przyzwoitej generacji" około 2000 godzin w roku. pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE