ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy zarząd w MPEC Białystok
13.11.2014r. 11:57

Rada Nadzorcza Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Białystok powołała nowy zarząd spółki. Jednocześnie rozszerzyła jego skład z dwóch do trzech osób. Prezesem został Rafał Darski, a Członkami Zarządu: Sebastian Roszkowski (ds. strategii) i Andrzej Wysocki (ds. technicznych).

Prezesem MPEC Białystok został Rafał Darski, a członkami zarządu: Sebastian Roszkowski (ds. strategii) i Andrzej Wysocki (ds. technicznych).

Rafał Darski to ekonomista, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i studiów MBA, prowadzonych we współpracy z Georgia State University w Atlancie. Różnorodne i bogate doświadczenie zawodowe zdobywał na wysokich stanowiskach menedżerskich w wielu firmach energetycznych.

Sebastian Roszkowski jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (Filii w Białymstoku). Zawodowo związany z białostockimi uczelniami wyższymi, pełnił także m.in. funkcję wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej MPEC Białystok.
Andrzej Wysocki skończył studia elektrotechniczne na Politechnice Białostockiej i podyplomowe, dotyczące eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych na Politechnice Warszawskiej. Ma 25-letnie doświadczenie w branży energetycznej, w tym na stanowisku odpowiedzialnego za kwestie techniczne dyrektora w Elektrociepłowni Białystok.

Nowy Prezes i wiceprezesi objęli swoje obowiązki z dniem powołania. Jednocześnie Rada Nadzorcza odwołała dotychczasowy zarząd.

W połowie września 85 proc. udziałów w MPEC przejęła jedna z największych w kraju grup energetycznych, ENEA, do której należy m.in. białostocka Elektrociepłownia. Nowy właściciel, w ciągu najbliższych 5 lat zainwestuje w MPEC kwotę ponad 100 mln zł.

Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Qqryq 13.11.2014r. 12:36
Seba Roszkowski...pomyłka... ale o tym się przekonają dopiero za kilka miesięcy.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: jerlat 16.11.2014r. 19:38
Całe szczęście, że przynajmniej A. Wysocki nie jest jakimś historykiem albo prawnikiem. Może firma jakoś będzie więc... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowiedź: 17-11-2014r. 21:13 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
agregaty24.eu
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE