ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Turcja będzie gospodarzem światowego forum regulacji energii
29.01.2015r. 10:50

Jak poinformował BiznesAlert.pl, powołując się na turecką agencję medialną Anadolu, Szóste Światowe Forum Regulacji Energii, odbędzie się w Stambule, 25 – 29 maja 2015 r.

Informację przekazał wczoraj Alberto Pototschnig dyrektor Agencji Współpracy Organów Regulacji Energii. Organizatorem Forum jest Emra, organ regulacji energii Turcji (odpowiednik polskiego URE).

Forum ma wypracować wspólną koncepcję i metody regulacji energii dla krajów rozwiniętych i rozwijających się. Jego uczestnicy będą też dyskutować nad współczesnymi kwestiami dystrybucji energii oraz wymienią własne doświadczenia w tym sektorze.
Pototschnik podkreślił – "Wszyscy mamy podobne problemy, ale mamy różne rozwiązania i doświadczenia. Warto się nimi podzielić". Niezależna i sprawna regulacja energii ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa energetycznego.

W programie Forum turecki organizator przewiduje 24 panele. W otwarciu przewidziane jest wystąpienie prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdoğana - czytamy w BiznesAlert.pl.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE