ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

TADEUSZ SIWEK - WSPOMNIENIE

Tadeusz Siwek - wspomnienie
20.03.2015r. 07:57

18 marca 2015 r., w wieku 84 lat, zmarł Tadeusz Siwek, emerytowany energetyk, "Zasłużony Senior" Stowarzyszenia Elektryków Polskich, wiceprzewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej przy Oddziale Konińskim SEP.

Tadeusz Siwek urodził się 23 września 1931 roku w miejscowości Brody. Całe swoje życie zawodowe związał z energetyką. W latach 1952-55 pracował jako technik w Elektrowni Warszawa, a następnie był Kierownikiem Laboratorium Cieplnego w Elektrociepłowni Czechnica.

Od 1957 roku nieprzerwanie pracował w PAK-u. Najpierw w Elektrowni Konin, a od 1966 roku w Elektrowni Pątnów, zajmując kolejno stanowiska: Kierownika Oddziału Automatyki, Kierownika Wydziału Cieplno-Mechanicznego, Kierownika Kontroli Eksploatacji, Głównego Inżyniera-Dyrektora Elektrowni Pątnów. Od 1978 roku pełnił ważne funkcje w Zespole Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. Najpierw powołany został na stanowisko Głównego Inżyniera ds. Operatywnego Zarządzania, a następnie Głównego Inżyniera ds. Zabezpieczenia Produkcji. Od 1992 roku do przejścia na emeryturę, w roku 1996, wykonywał obowiązki Głównego Specjalisty ds. Gospodarki Materiałowej.

Cześć Jego Pamięci.

Zarząd i Energetycy Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin SA

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE