ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Raport Polityka energetyczna w kampanii wyborczej do Parlamentu w 2015
22.10.2015r. 08:35

Celem opracowania „Polityka energetyczna w kampanii wyborczej do Parlamentu w 2015” jest przedstawienie stanowisk partii politycznych w kwestii polityki energetycznej. Zostało ono przygotowane na podstawie analizy programów partii politycznych, wypowiedziach ich liderów oraz przedstawicieli w mediach ogólnopolskich i materiałów propagandowych. Pomocniczym narzędziem badawczym była ankieta zawierająca pytania do Komitetów Wyborczych. Jak ocenia autor raportu dr Krzysztof Księżopolski, konsultant Instytutu na Rzecz Ekorozwoju z Ośrodka Analiz Politologicznych UW w obecnej kampanii parlamentarnej politycy nie przykładają zbyt wielkiej wagi do kwestii bezpieczeństwa energetycznego.

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE