ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG dokumentuje nowe zasoby ropy i gazu
05.11.2015r. 06:16

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zapowiada, że w przyszłym roku udokumentuje kilka obiecujących złóż węglowodorów - donosi "Rzeczpospolita". Jednocześnie dziennik zwraca uwagę, że nie należy się w związku z tym spodziewać wzrostu wydobycia.


UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dodaj nowy Komentarze ( 7 )

KOMENTARZE ( 7 )


Autor: Huba 05.11.2015r. 07:23
Brawo, jak widać można. Trolle związkowe będą sfrustrowane.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: bb 05.11.2015r. 07:47
Chłopie daj spokój, te złoża znane są już od lat! Nie napinaj się.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ja 05.11.2015r. 08:30
Tak, obiecywać zawsze można.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: San-Ok 05.11.2015r. 08:56
Czy Ty rozumiesz co przeczytałeś - Prezes Skrzypkiewicz "zapowiad" z tego co wiem zasoby się dokumentuje ,odkrywa itd.zapowiadać to można pogodę.Wszystkie wymienione złoża to obszary poszukiwań z przed wielu lat również obecnie eksploatowane.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Do : Huba 05.11.2015r. 09:30
Huba jak wiadomo to coś co żeruje, na drzewie. I tak też należy traktować wpis tego szkodnika. Zero merytoryki, za to dużo pustej wazeliny i jadu. Feee
Prezes Skrzypkiewicz nie wie o czym mówi. Może jedynie czytać to co mu podsuną pod nos. Facet bez jaj i bez twarzy. Zero fachowej wiedzy i jeszcze mniej decyzyjności. Poziom intelektualny - jeśli chodzi o wydobycie za które ( o zgrozo ) odpowiada w PGNiG - jest taki, że mało rozgarnięty operator wydobycia na kgz śmieje się aż do wypuku. I jeszcze jedno. Proszę obiektywnie stwierdzić - podpierając się dokumentami - ile nowych złóż odkryto w PGNiG za (nie)rządów Pani Piotrowskiej-Oliwy i Pana Zawiszy ?!? Ile nowych kopalń wybudowano w tym czasie ?!? Żałość bierze, oj bierze. Bo obydwa polityczne zrzuty laików sukcesywnie niszczyły krajowe wydobycie węglowodorów. To są fakty. Z nimi nie wolno dyskutować !!! I jeśli czym prędzej w PGNiG do władzy nie dojdą wykształceni fachowcy o czystych rękach i chęci do budowania ( a nie niszczenia ) to już niebawem PGNiG bęzie w innych rękach. Lub jego znaczenie dla gospodarki będzie żadne. A może właśnie o to komuś w tym kraju ( i nie tylko ) chodzi ?!?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ZENON 05.11.2015r. 11:18
W pańskich ustach panie Skrzypkiewicz bzdura goni kolejną bzdurę. Trzeba wiedzieć, że kłamstwo powtarzane nawet po stokroć nigdy nie będzie prawdą.
Realia są zupełnie inne. Poszukiwania węglowodorów w kraju dawno temu zostały zahamowane przez nieudolne zarządy muzyków ( G.Piotrowska-Oliwa ) i chorych specjalistów od kanalizacji ( Zawisza, Bortkiewicz, Chwieduk itp ). Pan także nie jest żadnym specjalistą z branży. Tak samo jak pański kolega z zarządu PGNiG J.Bauc ( wybitny spec od dziury budżetowej ). To wy wszyscy, razem z waszymi politycznymi mocodawcami od długiego czasu niszczycie krajowe wydobycie. Dane GUS są bezlitosne. Blokujecie te nawet najbardziej niezbędne inwestycje, zabieracie środki finansowe ( np. na zabiegi intensyfikujące ) wstrzymujecie przetargi, zamykacie kopalnie. Nasze rodzime wydobycie kosztowo jest najtańsze w całej Europie. Jak więc nazwać to co robicie ??? Sabotażem ? Dywersją ? Celową i świadomą likwidacją sektora ? Wszystkie przytoczone epitety są właściwe !!!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Bolesław 05.11.2015r. 12:32
Kramarzówka, Niebieszczany, Dukla ( z katastrofą za którą dyr.Stepek powinien siedzieć w kryminale ), Siedleczka, Przeworsk czy Przemyśl to odkrycia sprzed lat. W PGNiG za żałosnej kadencji aparatyczków z PO namaszczonych przez byłego ministra Karpińskiego niczego nowego nie odkryto. I żadnego nowego złoża nie udokumentowano panie Skrzypkiewicz. Dość zakłamania. I dość niszczenia wydobycia przez tą klikę arogantów uprawiającą demagogię za pieniądze PGNiG. Pani Premier Szydło - czekamy na szybkie i odważne, mądre decyzje !!!!!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 7 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE