ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG dokumentuje nowe zasoby ropy i gazu
05.11.2015r. 06:16

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zapowiada, że w przyszłym roku udokumentuje kilka obiecujących złóż węglowodorów - donosi "Rzeczpospolita". Jednocześnie dziennik zwraca uwagę, że nie należy się w związku z tym spodziewać wzrostu wydobycia.


UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dodaj nowy Komentarze ( 7 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: ZENON 05.11.2015r. 11:18
W pańskich ustach panie Skrzypkiewicz bzdura goni kolejną bzdurę. Trzeba wiedzieć, że kłamstwo powtarzane nawet po stokroć nigdy nie będzie prawdą.
Realia są zupełnie inne. Poszukiwania węglowodorów w kraju dawno temu zostały zahamowane przez nieudolne zarządy muzyków ( G.Piotrowska-Oliwa ) i chorych specjalistów od kanalizacji ( Zawisza, Bortkiewicz, Chwieduk itp ). Pan także nie jest żadnym specjalistą z branży. Tak samo jak pański kolega z zarządu PGNiG J.Bauc ( wybitny spec od dziury budżetowej ). To wy wszyscy, razem z waszymi politycznymi mocodawcami od długiego czasu niszczycie krajowe wydobycie. Dane GUS są bezlitosne. Blokujecie te nawet najbardziej niezbędne inwestycje, zabieracie środki finansowe ( np. na zabiegi intensyfikujące ) wstrzymujecie przetargi, zamykacie kopalnie. Nasze rodzime wydobycie kosztowo jest najtańsze w całej Europie. Jak więc nazwać to co robicie ??? Sabotażem ? Dywersją ? Celową i świadomą likwidacją sektora ? Wszystkie przytoczone epitety są właściwe !!!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE