ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

KOMENTARZE CMS
CMS


KOMENTARZE CMS

Małgorzata Surdek nowym partnerem zarządzającym kancelarią CMS w Polsce
19.05.2016r. 13:24

Wraz z początkiem maja br. Małgorzata Surdek objęła funkcję partnera zarządzającego kancelarią CMS w Polsce. Zastąpiła na tym stanowisku Andrew Kozlowskiego, który kierował firmą od 2003 r.

Małgorzata Surdek, związana z CMS od 20 lat, posiada ponad 12 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami kancelarii CMS w Polsce oraz w regionie Europy Środkowo - Wschodniej. Od ponad 5 lat kieruje praktyką postępowań sądowych i arbitrażowych w Polsce, a ostatnio także w Europie Środkowo-Wschodniej. Była także liderem zespołu Instytucji i Usług Finansowych. Reprezentuje klientów w sporach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi i trybunałami arbitrażowymi, w szczególności w sporach dotyczących ochrony konkurencji i konsumentów, własności intelektualnej, roszczeń z tytułu umów ubezpieczenia, sporach budowlanych oraz arbitrażu gospodarczym i inwestycyjnym (jest także arbitrem, posiada tytuł Fellow of Chartered Institute of Arbitrators).

„Przez ostatnie kilkanaście lat, CMS stała się drugą kancelarią w Polsce pod względem wielkości przychodów i liczebności zespołu, o niekwestionowanej pozycji w takich obszarach jak obsługa transakcji, rozwiązywanie sporów i arbitraż, doradztwo dla energetyki, dla sektora nieruchomościowego, finansowego i wielu innych. Mam ogromny komfort przekazując Małgosi Surdek zarządzanie firmą po 13 latach - jestem pewien, że jej doświadczenie, umiejętności menedżerskie, jej energia i znakomity kontakt z klientami stanowią solidną podstawę do dalszego dynamicznego rozwoju CMS i pełnego wykorzystania możliwości rynkowych” – mówi Andrew Kozlowski, dotychczasowy partner zarządzający CMS w Polsce.

Andrew Kozlowski będzie w dalszym ciągu, jako Counsel, służył swoim doświadczeniem klientom oraz partnerom kancelarii.

„Dzisiejsza pozycja CMS na polskim rynku, skala realizowanych projektów oraz zaufanie i lojalność naszych klientów są najlepszym dowodem skuteczności konsekwentnie realizowanej od lat strategii biznesowej. Będziemy w dalszym ciągu stwarzać doskonałe warunki rozwoju dla naszych prawników oraz stawiać na efektywność, innowacyjność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług” – podkreśla Małgorzata Surdek, która nadal będzie zaangażowana w projekty realizowane dla klientów w Polsce oraz wciąż będzie kierowała praktyką postępowań sądowych i arbitrażowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Małgorzata Surdek jest adwokatem, absolwentką Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także studiów podyplomowych w zakresie Międzynarodowego Arbitrażu Handlowego w Queen Mary College, University of London, jak również studiów podyplomowych w zakresie Prawa Unii Europejskiej w King’s College, University of London. Ukończyła także kurs „Leading Professional Service Firms” w Harvard Business School.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

O CMS
CMS - to jedna z największych i najbardziej doświadczonych międzynarodowych kancelarii w Polsce, należąca do sieci CMS - szóstej na świecie pod względem liczby prawników.
W Polsce ponad 160 prawników CMS wspiera klientów usługami doradztwa prawnego i podatkowego we wszystkich obszarach prawa i sektorach gospodarki. Nasze zespoły w Warszawie i Poznaniu działają w ramach międzynarodowej sieci 74 biur zlokalizowanych w 42 krajach na całym świecie. Do naszych klientów należą zarówno międzynarodowe koncerny, jak i największe polskie przedsiębiorstwa oraz firmy rodzinne, instytucje finansowe i sektor publiczny. Dzięki specjalizacji sektorowej prawników CMS nasi klienci otrzymują kompleksową wiedzę o aktualnych wyzwaniach i trendach w danej branży, a także wsparcie zespołu, który rozumie specyfikę prowadzenia działań biznesowych w poszczególnych sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem sektorów regulowanych. Najważniejsze obszary doradztwa prawnego to: energetyka, infrastruktura i finansowanie projektów, fuzje i przejęcia, private equity, postępowania sporne i arbitraż, nieruchomości i budownictwo, finanse i bankowość oraz własność intelektualna i nowe technologie.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE