ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Wypowiedź Prezesa Stanisława Dobrzańskiego
13.07.2004r. 07:47

Uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani do konkurencji na unijnym rynku (technicznie również), nasi specjaliści są cenieni w Europie, pracują m.in. w strukturach UCTE. Posiadamy dużą wiedzę o międzynarodowym rynku energii elektrycznej. Nie wiemy jednak jakie niespodzianki mogą nas czekać ze strony zagranicznych koncernów w walce o rynki zbytu. Powodzenie upatruję w skonsolidowaniu sektora w grupy energetyczne i w unikaniu wyniszczającej konkurencji cenowej między krajowymi firmami handlowymi.

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: PISCES 14.07.2004r. 11:11
Prezes powiedział coś niesłychanego, że musi kupować w KDT i nie ma gwarancji zbytu !!!! To PSE odpowiada za kreowanie zbytu, jest zupełnie bezwolne w kształtowaniu rynku tak krajowego jak i międzynarodowego. Dlatego pojawiać sie mogą tak kuriozalne stwierdzenia. Gdyby PSE było prrawdziwym traderem to w kraju już dawno zabrakłoby rezerewy mocy. Ale lepiej jest mówić nie ze ma gwarancji zbytu, na zakupy które wcześniej się zobowiązało. Ponadtto to PSEnarzuciło dystrybutorom MIE jako najwygodniejszą formę "zepchnięcia" problemu przekontraktowania energii do dystrybutorów.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE