ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

REGULAMIN UMIESZCZANIA...

Regulamin umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
14.07.2004r. 12:11


 1. Redakcja portalu CIRE umożliwia swoim użytkownikom bezpłatne umieszczanie komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na stronach portalu CIRE.PL.
 2. Użytkownicy portalu CIRE.PL umieszczają swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu CIRE.PL nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników portalu treści komentarzy do publikowanych w nim informacji i materiałów.
 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników portalu komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL. o treści:
  • nie mającej merytorycznego związku z tematyką portalu,
  • wulgarnej,
  • stanowiącej przekaz reklamowy.
  • innych treści mających negatywny wpływ na techniczne funkcjonowanie portalu.
 4. Redakcja portalu CIRE.PL zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3 niniejszego Regulaminu, a także treści które zawierają uwagi skierowane do Redakcji portalu. Wszelkie tego typu uwagi należy kierować na adres e-mail:
 5. Redakcja portalu CIRE zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów komentarzy.
 6. Wszelkie uwagi dotyczące treści wpisanych komentarzy należy kierować na adres e-mail:
 7. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja portalu CIRE.PL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Dodaj nowy Komentarze ( 31 )

KOMENTARZE ( 31 )


Autor: Fi 07.08.2005r. 00:33
Jak się wypisać z informowania o nowych komentarzach, bo nie widzę takiej opcji?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: CIRE 08.08.2005r. 08:31
Prosimy o kontakt - https://www.cire.pl/item,421,7.html i podanie adresu e-mailowego który chce Pan/Pani usunąć.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: UREMAN 12.09.2005r. 11:39
Granice pojęcia treści "obraźliwej" i "lekceważącej" nie zawsze są jednoznacznie i tak samo ostro postrzegane przez uczestników dyskusji a także inne treści które w Regulaminie są zastrzeżone jako uprawniające Redakcję do działań cenzorskich. Uważam, że PT. Redakcja mogłaby zdecydowanie bardziej liberalnie podchodzić do oceny komentarzy z punktu widzenia regulaminu i ograniczyć cenzure do przypadków naprawde niezbędnych. Zdarz się bowiem, że cenzurowane są także elementy politycznej krytyki zawarte w komentarzach, za które przecież Redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Redakcję serdecznie pozdrawiam.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: prac. ZKE 29.06.2006r. 13:30
rozumiem że komentujac nie ten artykul co trzeba, zadalem pytanie co sie stalo z artykulem o odwolaniu konkursu na zarzad ZKE SA, rano byl, a o godz, ok 10 juz go nie bylo? czyżbyście Panstwo Redakcja CIRE byli powazani z watpliwymi strukturami, ktore nakazaly zdjac ten artykul? bo jaki inny powod to wyjasnia, prosze o wyjasnienie dlaczego robicie czytelnikom wode z mozgu?, i czy naprawde jestescie niezalezni?Prosze o odpowiedz w tym miejscu bo jestem zawiedziony, choc komentarz do artykulu o opieszalosci MSP byl tez na swoim miejscu ale nie umiesciliscie go
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Redakcja CIRE 30.06.2006r. 09:27
Szanowny Panie, po umieszczeniu wiadomości dot. konkursu na stanowiska członków Zarządu ZKE otrzymaliśmy informacje, że tekst źródłowy, na podstawie którego była ona opracowywania zawierał nieprawdziwe informacje. Trudno było nam w takiej sytuacji korygować treść wiadomości w CIRE. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na jej całkowite usunięcie z portalu. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałe niedogodności w korzystaniu z Serwisu Informacyjnego CIRE. Z poważaniem. Witold Szwagrun
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: prac.ZKE 30.06.2006r. 10:43
dziekuje bardzo za wyjasnienie, ale i tak zostanie cien watpliwosci, przy takich ogromnych kombinacjach w naszej firmie , CIRE ma jedynie malenka "podpadzioche"
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: prac.ZKE 04.07.2006r. 20:08
i znowu cenzura!!! przedruk z GW z dzisiejszego dnia o p. Sosze zniknął ??ciekawe dlaczego?? podpadło nam CIRE kolejny raz, bez żadnego uzasadnienia wycofuje artykuł
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ASA 09.08.2006r. 22:49
To i owo
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: gregg 14.03.2007r. 13:58
Nie wiem co się stało z moim komentarzem - polemiką z p. noname nt. artykułu"Co ustalono wczoraj u Premiera ". Czyżby był niezgodny z regulaminem?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Tomek 26.06.2008r. 19:43
Jeśli redakcja przeredaguje, to kto jest autorem? I kto ponosi odpowiedzialność?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: energetyczka 04.03.2010r. 18:54
te 3,7 % frekfencji to Centrala, ci co zarabiają po 10.000 tys i wiecej
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: trafcio 13.04.2010r. 12:31
Chyba obniżka do 25%, albo do 75%, pomyłka ;-)
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: jurek 16.09.2010r. 14:45
Panie Steinhoff zadowolony że w Warszawie wyłącznikiem głównym prądu dysponuje Niemiec ....
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: patryiota 21.10.2010r. 20:31
Ciekawe ile ten NIERÓB ZWIAZKOWY wziął w kieszeń od POLSKIEGO INWESTORA za pisanie takich debilizmów w listach . Siedzi sobie na ciepłym krzesełku związkowym nic nie robi gówno wie i tylko sieje ferment. Jak by po pracował ŁOPATĄ za 1317zł miesięcznie to by może odrobinę zmądrzał.Połaniec jest wzorem dla całego kraju odnośnie przeprowadzonych inwestycji w zakresie OZE Dzięki którym powstaje w woj. Świętokrzyskim duża ilość nowych miejsc pracy. CIEKAWE DLACZEGO W ZWIAZKACH SĄ SAME LENIE I NIEROBY ??????????
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: młody 12.03.2011r. 21:07
ciekawe kto tyle zarabia? ja nie mam połowy tego i nadal szukają oszczędności.niech nas pozwalniają to prywaciarze będą zacierać ręce a ludzie bez prądu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ciekawy 10.11.2011r. 08:47
Mam pytanie :czy zarządca wspólnoty może uchwało wspulnoty ustalić minimum zużycia jednostek w poszczegulnych pomieszczeniach mieszkania.Czy są jakieś przepisy regulujące tą sytuacje, czy można wprowadzać to w trakcie sezonu grzewczego? Proszę o odpowiedz. Pytanie to dotyczy bloku wielo rodzinnego zakupującego ciepło.Mieszkanie jest moią własnością(wykupione). Nadmieniam że mieszkam na parterze,temperatura w pomieszczeniach jest od 20 do22 stopnie.Przy ustalonych limitach będe zmuszony marnować ciepło ewentualnie płacić za karne jednostki.Choruje wraz z żono na asme płucno i nie wskazane są wysoke temperatury
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: monterek vnsp 01.12.2011r. 19:00
a fizyczni z vnsp na zieloną trawke
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: górnik konin 16.07.2012r. 19:31
Niech zapytają ludzi w ramach referendum czy żyjąc w jednej z najbogatszych gmin w Polsce Szczerców czy Bełchatów wyobrażają sobie dzisiaj życie bez kopalni
95 % odpowie prawdopodobnie,że nie. Z tego co mi wiadomo społeczność w gminie Gubin zaczęła
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ROLNIK 03.08.2012r. 10:03
Zdrowie człowieka i dbanie o jego środowisko jest rzeczą nadrzędną, szacunek dla inwestorów i troska o ich zyski jest niewątpliwie ważne. Dlatego, należy określić odległości od zabudowań, aby inwestor planując inwestycję opierał się na jasnych przepisach. Śledząc wypowiedzi autorytetów z dziedziny nauki w kraju jak i zagranicą można wywnioskować, że propozycja odległości 3 km jest propozycją słuszną.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Szym 07.11.2012r. 19:17
Merytorycznie dyskutując pytam Autora, skąd dane a tabeli 8 na str 19:
Przecież przyjmują takie wskaźniki można wyliczyć monstrualne koszty zewnętrzne.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: marek 21.03.2013r. 10:34
Niby lepiej późno niż wcale ale można było przewidzieć ze 3 lata temu, że jak PSL dopuściło współspalanie jako OZE to kto na tym skorzysta, no PSL a najwięcej spółki importujące tzw. ścier z Białorusi i Ukrainy. Teraz jak za następne 3 lata Unie się połapie, że z tym współwspalaniem to szwindel był, to kto beknie, w najgorszym razie podatnik, a pewnie rozejdzie się po kościach. Wot żyżń.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: robcik 30.07.2013r. 08:09
niech ktoś poszpera w ilu radach nadzorczych "siedzi" i łupi kasiorę p. Telefonistka- można żyć na jednym etacie i paru wypłatach jak wpada co miesiąc ze 50 tysi. i wymyślać pierdoły dla ludzi nie mających podwyżek od kilku lat ( ci na samym dole nie pamiętaja kiedy były) ABW, CBA - czas poszperać i postraszyć karierowiczów bez znajomości branży.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: adrian 20.08.2013r. 17:16
witam, mam takie pytanie , bo mam zakontraktowaną moc umowną 17 KW dla domu, a wydaje mi się, ze nie wykorzystuję tego, czy jest możliwość jej zmniejszenia i czy mi się to opłaca, podkreślam ,że chodzi o klienta indywidualnego, nie biznesowego
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Antoni 10.01.2014r. 10:28
Dziwi mnie, że mając tylu wybitnych prezesów, dyrektorów i specjalistów KW obarcza winą za wynik sytuacje rynkową - spadek cen. Czy prawa rynkowe są im obce?
Może zamiast przerzucać się papierami trzeba wziąć się wreszcie do porządnej pracy.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Gazik 01.08.2014r. 07:07
Nie Włochów..tylko Rosjan ..to spółka zależna Gazpromu..i wszystko jasne prawda..
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: mark 17.04.2015r. 15:57
Wydajność realna niemieckich elektrowni wiatrowych za 2014 r wynosi 14,8 % mocy zainstalowanej. Jacy idioci zapłacą za ten "geszeft"? My wszyscy w cenie prądu jeżeli pozwolimy na budowę elektrowni wiatrowych w Polsce gdzie ich wydajność wynosi od 8 do 23 % mocy zainstalowanej.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: zatroskany 14.08.2015r. 00:02
Dlaczego nie zwiększono rezerwowej mocy do 800 MW po uruchomieniu bloku 850 MW. To prosta reguła n-1. Nie trzeba by wówczas odwoływać premiera Piechocińskiego z urlopu by załączył blok. Bardziej skuteczny byłby premier Paw2lak bo ma do dyspozycji OHP. Może bardziej skupić się na kryteriach technicznych a mniej na politycznych?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: gazownik gs 27.02.2016r. 22:37
Gratulacje dla Całego Zarządu a w szczególności dla P. Blacharskiego. Panowie mogą razem dużo zrobić dla branży.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: rmf38 23.09.2018r. 12:46
Czy można mówić o Doktrynie Energetycznej w kraju w którym prezydent występuje w Bełchatowie i powiada, że z polskiego języka należy wykreślić słowo "dekarbonizacja". Co to znaczy wszyscy wiemy. To jest mowa do braci górniczej, której zależy na tym aby mało fedrować ale zarabiać dużo. Co to powoduje łatwo przewidzieć: dobrego węgla brakuje więc należy podnieść ceny węgla i elektryczności. Żeby nie załamał się system energetyczny zezwala się na import węgla nawet z rosyjskiej strefy w Ukrainie. Dziś mamy taką sytuację, że sprowadzamy więcej węgla z zagranicy niż sami wydobywamy (6 mln. ton/miesiąc). Tak wygląda doktryna energetyczna Polski definiowana przez prezydenta RP.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Seba 75 16.06.2020r. 11:38
Niby nie pracują a jednak pracują wydobycie jak było tak będzie,koksownia radlin odbiera i przetwarza jak ciepłe bułeczki.Cała jsw produkuje ile się da.Postojowe dla mas .
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: nowaelyta 10.01.2021r. 19:12
strateg???;-)))bezrefleksyjny,wykonawca poleceń partii;-)))
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 31 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE