ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

REGULAMIN UMIESZCZANIA...

Regulamin umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
14.07.2004r. 12:11


 1. Redakcja portalu CIRE umożliwia swoim użytkownikom bezpłatne umieszczanie komentarzy do informacji i materiałów publikowanych na stronach portalu CIRE.PL.
 2. Użytkownicy portalu CIRE.PL umieszczają swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja portalu CIRE.PL nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników portalu treści komentarzy do publikowanych w nim informacji i materiałów.
 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników portalu komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL. o treści:
  • nie mającej merytorycznego związku z tematyką portalu,
  • wulgarnej,
  • stanowiącej przekaz reklamowy.
  • innych treści mających negatywny wpływ na techniczne funkcjonowanie portalu.
 4. Redakcja portalu CIRE.PL zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3 niniejszego Regulaminu, a także treści które zawierają uwagi skierowane do Redakcji portalu. Wszelkie tego typu uwagi należy kierować na adres e-mail:
 5. Redakcja portalu CIRE zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów komentarzy w sposób nie zmieniający ich przekazu, a w szczególnych przypadkach usuwania fragmentów komentarzy.
 6. Wszelkie uwagi dotyczące treści wpisanych komentarzy należy kierować na adres e-mail:
 7. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Redakcja portalu CIRE.PL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Dodaj nowy Komentarze ( 31 )

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: prac. ZKE 29.06.2006r. 13:30
rozumiem że komentujac nie ten artykul co trzeba, zadalem pytanie co sie stalo z artykulem o odwolaniu konkursu na zarzad ZKE SA, rano byl, a o godz, ok 10 juz go nie bylo? czyżbyście Panstwo Redakcja CIRE byli powazani z watpliwymi strukturami, ktore nakazaly zdjac ten artykul? bo jaki inny powod to wyjasnia, prosze o wyjasnienie dlaczego robicie czytelnikom wode z mozgu?, i czy naprawde jestescie niezalezni?Prosze o odpowiedz w tym miejscu bo jestem zawiedziony, choc komentarz do artykulu o opieszalosci MSP byl tez na swoim miejscu ale nie umiesciliscie go
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Redakcja CIRE 30.06.2006r. 09:27
Szanowny Panie, po umieszczeniu wiadomości dot. konkursu na stanowiska członków Zarządu ZKE otrzymaliśmy informacje, że tekst źródłowy, na podstawie którego była ona opracowywania zawierał nieprawdziwe informacje. Trudno było nam w takiej sytuacji korygować treść wiadomości w CIRE. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na jej całkowite usunięcie z portalu. Jednocześnie przepraszamy za zaistniałe niedogodności w korzystaniu z Serwisu Informacyjnego CIRE. Z poważaniem. Witold Szwagrun
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: prac.ZKE 30.06.2006r. 10:43
dziekuje bardzo za wyjasnienie, ale i tak zostanie cien watpliwosci, przy takich ogromnych kombinacjach w naszej firmie , CIRE ma jedynie malenka "podpadzioche"
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE