ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Wypowiedź Dyrektora Elektrowni Łaziska PKE SA Klemensa Ścierskiego
16.07.2004r. 07:54

Pierwsze spostrzeżenie jakie nasuwa się przy próbie oceny stanu polskiej energetyki to fakt, że polska energetyka już na starcie znalazła się na słabszej pozycji w stosunku do koncernów zachodnioeuropejskich. Stan ten wynika przede wszystkim z faktu znacznego rozdrobnienia sektora - tak w zakresie wytwarzania jak i dystrybucji.

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 40 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Sokrates 16.07.2004r. 10:31
Niewiem czy to pomyłka?, czy objawił się "sokrates " nr 2 przez małe "s". Pan Ścierki jest znany jako działacz PSL-u (w każdym razie w ich imieniu kierował polską gospodarką), a teraz jest (wcześniej też był) dyrektorem jednej elektrowni na Śląsku, a na gospodarce socjalistycznej chyba "zjadł zęby". Piko: dzisiaj około 30 000 przedsiębiorstw (poprzez swoich przedstawicieli) w UE protestuje przeciw wprowadzaniu do gospodarki UE Karty z Kioto, a Ty sie pytasz jaki to ma związek? Jeszcze mało?. Polska energetyka obciązona jest największymi podatkami w Europie, a grozi jej jeszcze jeden podatek!. Czy Ciebie zesłali Z Marsa??? Nasi stratedzy energetyczni zajmują się zaś od kilku lat konsolidacją poziomą i pionową. A to sie ma do gospodarki rynkowej jak pięść do nosa. Piko, Ciebie rzeczywiście zrzucili z Marsa! Możemy podyskutować o kierunkach rozwoju energetyki na świecie, o dyrektywach UE, itp...ale człowiek przybyły z Marsa skąd o tym może wiedzieć????!.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE