ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE "Pomagamy" po raz czwarty
26.01.2017r. 17:19

Ruszyła IV edycja konkursu wolontariackiego dla pracowników Grupy PGE. Zespoły wolontariuszy mają czas do 3 marca na zgłoszenie swoich prospołecznych projektów.

Wolontariat PGE organizowany jest od 2014 roku. Podczas dotychczasowych edycji wolontariusze PGE zrealizowali 110 projektów w 55 miejscowościach na terenie 12 województw. Przeznaczyli na to blisko 30 000 godzin pracy wolontariackiej, czyli tyle ile pracowałoby 15 osób zatrudnionych na pełen etat w ciągu całego roku. Działania wolontariuszy docierają do różnych środowisk: dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych, samotnych matek, osób najuboższych.

Z roku na rok rośnie zainteresowanie konkursem wśród pracowników oraz lokalnej społeczności. W 2016 roku do konkursu zgłoszono aż 109 inicjatyw. Projekty mogą być zgłaszane przez zespoły pracowników, złożone z od 3 do 15 osób. Każdy zespół może zaprosić do współpracy maksymalnie 5 osób wspierających spoza firmy - członków rodziny i przyjaciół. Projekty mogą być realizowane na rzecz m.in. fundacji, stowarzyszeń, szkół, przedszkoli i szpitali. Przy ocenie wniosków brane są pod uwagę: wkład własnej pracy wolontariackiej zespołu, cel i zakres projektu, budżet oraz harmonogram.

Organizatorami wolontariatu pracowniczego PGE "Pomagamy" są PGE Polska Grupa Energetyczna i Fundacja PGE.
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE