ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

ZPUE w XVII edycji Forum "Zmieniamy Polski Przemysł"
02.02.2017r. 12:43

ZPUE S.A. - spółka z sektora energetycznego, która swój rozwój wiąże z unowocześnianiem, konkurencyjnością i wzrostem gospodarczym kraju włącza się w dialog na temat istotnych procesów dokonujących się w polskiej i światowej gospodarce.

ZPUE S.A. po raz pierwszy bierze udział w XVII Forum Zmieniamy Polski Przemysł. Wydarzenie jest jedną z najważniejszych cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki.

Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w poniedziałek 6 lutego w warszawskim hotelu Sheraton. Rozpocznie się sesją inauguracyjną w Sali Grand Ballroom odnoszącą się do aktualnych problemów polskiej gospodarki. Jej kontynuacją będą dyskusje panelowe, które przybliżą sytuację i problemy wiodących branż takich jak energetyka, przemysł obronny czy infrastruktura transportu.

Janusz Petrykowski, Prezes Zarządu ZPUE S.A. zapowiedział udział w jednej z sesji tematycznych. Dyskusja "Inwestycje infrastrukturalne. Zamknięcie czy otwarcie?" oprze się o zagadnienia związane z przetargami, finansami, skutecznymi terminami, zmianami w procedurach i organizacji inwestycji oraz ich gospodarczym i politycznym znaczeniu i inne. W sesji wezmą udział szefowie największych polskich spółek: Ernest Jelito - Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny, Górażdże Cement SA; Andrzej Kaczmarek - Prezes Zarządu, PSE Inwestycje SA, Krzysztof Kondraciuk - Generalny Dyrektor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Ireneusz Merchel - Prezes Zarządu, PKP Polskie Linie Kolejowe SA, Tomasz Stępień - Prezes Zarządu, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System SA, Igor Wasilewski - Prezes Zarządu, PERN SA, Jarosław Waszkiewicz - Dyrektor, Departament Dróg Publicznych, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.


Janusz Petrykowski, Prezes Zarządu ZPUE S.A.

Pozostałe sesje tematyczne będą dotyczyć między innym innowacji w polskiej gospodarce, polskich firm na tle światowej konkurencji, zarządzania w dobie rewolucji przemysłowej, prognoz gospodarczych na przyszłość, a także rozwoju polskiej armii i przemysłu obronnego w Polsce.

W programie nie zabraknie tradycyjnej wieczornej Gali wręczenia honorowych tytułów "Tego, który zmienia polski przemysł". Do grona dotychczasowych dołączą kolejni laureaci - osoby, firmy i koncepcje zmieniające na lepsze oblicze polskiej gospodarki.
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE