ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Wypowiedź Dyrektora ds. Informacji STOEN SA Iwony Jarzębskiej
27.07.2004r. 08:05

STOEN S.A., należący do międzynarodowej Grupy RWE, przedstawiając opinię dotyczącą przyszłości rynku energii odwołuje się do doświadczenia Grupy RWE, która dostarcza energię, gaz i wodę milionom klientów w Europie i Ameryce.

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 8 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Don Vito 27.07.2004r. 09:56
Fatalnie się stało, że tą jedną z najlepszych spółek dystrybucyjnych sprywatyzowali akurat Niemcy. Niestety nie wnieśli do firmy żadnego know-how, zahamowali wszelkie inwestycje, przez dwa lata było bardzo trudno uzyskać przyłączenie, nie zrealizowano call center. Niemcy którzy kiedyś byli motorem postępu, teraz są niestety hamulcowym europy. Niestety w Warszawie prywatyzacja nie wyszła STOENowi na dobre, popełniane są dokładnie te same błędy jak na Węgrzech. Generalnie jestem za , restrukturyzacją eergetyki i redukcją kosztów i zatrudnienia - niestety ponieważ Państwo nie potrafi tego robić, muszą to zrobić inwestorzy prywatni. Ale umowy prywatyzacyjne powinny być tak sformułowane aby na prywatyzacji nie tracili klienci i prywatyzowane fimy.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Rudi 29.07.2004r. 11:51
Zgadzam się w zupełności z Don Vito, co z tego że RWE zwalnia ludzi (tylko i wyłącznie Polaków) jak na ich miejsce zatrudnia tylko Niemców (lub zgermanizowanych Polaków). Dodatkowo inwestycje są tak realizowane aby wykorzystać maksymalnie potencjał niemieckich przedsiębiorstw (Siemens - chyba nawet prezes pracował w nim) i rozwiązań niemieckiej informatyki.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE