ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

MATERIAŁY PROBLEMOWE

Wypowiedź Dyrektora ds. Informacji STOEN SA Iwony Jarzębskiej
27.07.2004r. 08:05

STOEN S.A., należący do międzynarodowej Grupy RWE, przedstawiając opinię dotyczącą przyszłości rynku energii odwołuje się do doświadczenia Grupy RWE, która dostarcza energię, gaz i wodę milionom klientów w Europie i Ameryce.

Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.

Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 8 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: przesyłek 27.07.2004r. 18:21
Don Vito mnie rozbawił. Chcesz od Niemców czegoś czego nie ma u konkurentów. Pokaż mi call center w ZEWT lub białymstoku - przynajmniej biura obsługi klienta mają czynne do 18 a nie 15. A może widziałeś też jakieś duże inwestycje, poza tymi które po prostu ratują sypiącą się sieć!!! Lepszy więc chyba Niemiec od zarzadu ministerialnego.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Don Vito 28.07.2004r. 09:31
Do transportka: Ale przed prywatyzacją STOEN był raczej w czołówce jeśli chodzi od obsługę klientów i ościenne zakłady uczyć się w Warszawie jak zorganizować systemy informatyczne, marketing czy obsługę klientów. W tej chwili call center powstaje lub funkcjonuje w wielu spółkach dystrybucyjnych, a w STOEN nic się nie dzieje. Ale najgorsze było praktycznie kompletne wstrzymanie realizacji przyłączy - stawiające w nieraz dramatycznej sytuacji inwestorów w Warszawie. A biura obsługi klienta były czynne do 18 już długo przed prywatyzacją. Niemcy nic nie robią w Warszawie oprócz zatrudniania tabunów doradców.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: z 20.02.2007r. 11:49
Tak się składa (przeprowadzka), że musiałem w r. 2006 zakończyć umowy ze Stoen i MSG. Ze Stoenem załatwiłem sprawę wizytą na ich stronie internetowej, rozmową telefoniczną i 1 listem poleconym. Trwało 1 miesiąc z wyrównaniem rachunków i zawiadomieniem o zakończeniu sprawy. Z MSG były to: (bezcelowa) wizyta na stronie internetowej, telefon dwa polecone. Trwało toto 4 miesiące i do końca nie wiem, czy wszystko jest załatwione. A w 1999 roku te firmy działały podobnie - paskudne formularze przez kalkę z odręcznymi wpisami. Ja tam widzę postęp w Stoen (duży).
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE