ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

V Smart City Forum
07.02.2017r. 12:05

Transformacja jaką obserwujemy obecnie w miastach pokazuje, że inteligentne rozwiązania towarzyszą nam w codziennym życiu. Zmiany te dotyczącą wielu aspektów, począwszy od transportu, poprzez ekologię, budownictwo, energetykę czy też współpracę i komunikację
z mieszkańcami.

Smart City Forum to platforma dialogu i współpracy biznesu z administracją centralną i lokalną, która pozwala na efektywną wymianę opinii oraz doświadczeń w zakresie inteligentnych miast, uwzględniając w tym interesy mieszkańców. Podczas V edycji, która odbędzie się 8-9 marca 2017 roku w Hotelu Westin w Warszawie, rozmawiać będziemy o dobrych praktykach, ale również o kierunkach rozwoju i przyszłości Smart City w Polsce. Obszary i zagadnienia, na których skupi się V edycja dotyczyć będą mobilności miejskiej, inteligentnej infrastruktury oświetleniowej, elektromobilności i gazomobilności, usług w tym płatności realizowanych w mieście oraz integracji karty aglomeracyjnej, tworzenia przestrzeni miejskiej w tym aspektu kolejnictwa, efektywności energetycznej czy też nowych modeli biznesowych oraz finansowania infrastruktury municypalnej.

"Właśnie ta konferencja, to taki zbiór, w jednym miejscu, doświadczeń poszczególnych samorządów, jak tym wymogom współczesności, my jako samorządowcy możemy sprostać. To doskonała platforma wymiany myśli, wiedzy i dobrych praktyk. Bardzo ważne jest, żeby wymieniać się taką informacją, ponieważ zmienia się świat, bardzo szybko zmieniają się też i oczekiwania, i przede wszystkim sposób funkcjonowania ludzi" - Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.

Nad merytoryczną wartością Forum czuwa Rada Programowa, w której zasiadają między innymi:
• Robert Biedroń, Prezydent Miasta Słupska
• Maciej Bluj, Wiceprezydent Miasta Wrocławia
• Jacek Jaśkowiak, Prezydent Miasta Poznania
• Tadeusz Krzakowski, Prezydent Miasta Legnicy
• Marcin Wojdat, Sekretarz m.st. Warszawy
• Adrian Kurowski, Dyrektor Visa Europe w Polsce
• Bogdan Rogala, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy Philips Lighting CEE
• Tadeusz Kościński, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Rozwoju

Zwieńczeniem V edycji wydarzenia będzie Wielka Gala Smart City, która odbędzie się 8 marca 2017 r. o godzinie 19:00 w Hotelu Westin w Warszawie.
Podczas Wielkiej Gali niezależna Kapituła Konkursowa, składająca się z uznanych autorytetów w branży, nagrodzi laureatów Konkursu Smart City w następujących kategoriach:
• Smart City do 100 tys. Mieszkańców
• Smart City od 100 do 500 tys. Mieszkańców
• Smart City powyżej 500 tys. Mieszkańców
• Inteligentne rozwiązanie - Smart City Solution
• Człowiek Roku
• Dostawca dla miast

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z poprzedniej edycji Smart City Forum oraz odwiedzenia strony wydarzenia www.smartcityforum.pl.

Kontakt:
Beata Bąk
Project Manager
tel: +48 22 379 29 47
kom: +48 535 200 890
b.bak@mmcpolska.pl
MM Conferences

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE