ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

ZPUE w centrum innowacyjnego świata
08.02.2017r. 09:25

ZPUE jako partner Targów ENEX i pierwszego w Polsce Inkubatora Elektroenergetycznego zaprasza na wyjątkową Konferencję na temat wdrażania innowacyjnych pomysłów i technologii. Konferencja ma charakter otwarty. Odbędzie się 1 -go marca w specjalnej Strefie Innowacji ZPUE Targów Kielce.

ZPUE została partnerem Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektroniki ENEX 2017 oraz Targów Odnawialnych Źródeł Energii NOWA ENERGIA. Spółka aktywnie włączyła się w działania na rzecz Inkubatora Elektroenergetycznego - specjalnej otwartej Strefy Innowacji dla przedsiębiorców, wynalazców i startupów działających w sektorze elektroenergetycznym.

- Jesteśmy żywo zainteresowani wsparciem młodych osób w pierwszej fazie ich działalności. Szukamy ludzi z otwartymi głowami, z nieszablonowymi pomysłami i ambitnymi planami na przyszłość. Jesteśmy gotowi na konkretne rozmowy, spotkania i mamy pieniądze na ewentualne inwestycje - mówi Łukasz Nieradko, Dyrektor Strefy Innowacji ZPUE S.A.Targi ENEX odbędą się w Kielcach w dniach 1-2 marca bieżącego roku. W pierwszym dniu, w specjalnej Strefie Innowacji ZPUE będzie miała miejsce całodniowa inspirująca Konferencja poświęcona tematyce finansowania, regulacji prawnych, mechanizmów kontroli i bezpieczeństwa przy realizacji i wdrażaniu nowatorskich pomysłów i technologii. Niezwykle ciekawe wykłady poprowadzą doświadczeni eksperci - praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Nabór firm, startupów, wynalazców specjalizujących się w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dla sektora elektroenergetyki trwa. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę Targów www.targikielce.pl.

Pierwszy w Polsce Inkubator Elektroenergetyczny - to miejsce prezentacji innowacyjnych rozwiązań dla sektora elektroenergetycznego. Naukowcy, startupy, wynalazcy pracujący w uczelnianych pracowniach czy domowym zaciszu mają szansę zaprezentować swoje pomysły i znaleźć inwestora, który wprowadzi na rynek ich projekty.

- Na dzień dzisiejszy udział w konferencji potwierdziło siedmiu panelistów, ale to nie jest pełna lista. Wkrótce znajdą się na niej także przedstawiciele spółek dystrybucyjnych energii elektrycznej w Polsce - dodaje Łukasz Nieradko.

W konferencji wezmą udział między innymi: dr inż. Dariusz Gołębiewski - szef projektu PZU Lab, który tworzy zespół inżynierów ryzyka, specjalistów z zakresu bezpieczeństwa przyszłych przedsiębiorstw i prowadzonych inwestycji; Pawel Bochniarz, Prezes Zarządu MIT Enterprise Forum Poland (MITEF) - globalnej sieci lokalnych organizacji specjalizujących się we wdrażaniu nowych technologii, urzeczywistnianiu innowacyjnych pomysłów, pomocy w tworzeniu i rozwoju światowej klasy firm technologicznych; dr Stanisław Rogozinski z firmy Brante Partners spółki doradczej specjalizującej się w obsłudze transferu wiedzy i komercjalizacji technologii; dr hab. inż. elektryk, prof. Jakub Bernatt, wynalazca, Dyrektor w KOMEL - wiodącym w kraju Instytucie Badawczym w obszarze napędów i maszyn elektrycznych; Magdalena Jackowska - Rejman - prezes należącej do Grupy Innovatika spółki TechBrainers, zajmującej się technology scoutingiem -dla korporacyjnych R&D; Marcin Wiśniewski - Dyrektor dz. Sprzedaży i Marketingu w i3D S.A - spółki działającej od niemal 10 lat na polu nowych technologii i interaktywnych rozwiązań wirtualnych.
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE