ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezes Ukrtransgazu odwołany w atmosferze skandalu
17.02.2017r. 08:31

Naftogaz zdymisjonował prezesa spółki córki - Ukrtransgazu, która jest operatorem ukraińskich gazociągów przesyłowych - informuje BiznesAlert.pl.

Na stanowisku prezesa Ukrtransgazu Igora Prokopiwa zastąpi Mirosław Chimko, dotychczasowy wiceprezes zarządu. Naftogaz i Ukrtransgaz podkreślają, że zmiana nie będzie miała wpływu na dostawy gazu do Ukraińców i przez Ukrainę, a firma będzie wywiązywać się ze swoich zobowiązań kontraktowych.

Jak relacjonuje BiznesAlert.pl. audyt przeprowadzony przez niezależne firmy wykazał szereg "nieregularności" na kontach Ukrtransgazu. Sprawa była badana przez zewnętrznego audytora i wewnętrzną komórkę stworzoną przez Naftogaz. Dalsze śledztwo potwierdziło wstępne ustalenia i pozwoliło zebrać dodatkowe dowody na nieprawidłowe zarządzanie firmą.
Portal przypomina, że Naftogaz wprowadza szereg rozwiązań na rzecz poprawy transparentności. Jednym z nich są wewnętrzne audyty we wszystkich spółkach-córkach.
Wojciech Jakóbik , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE