ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Raport: Perspektywy fotowoltaiki w Polsce 2017. Przewodnik dla inwestorów
06.03.2017r. 06:27

Po burzliwym - w kontekście kluczowych dla inwestorów zmian w prawie - roku 2016 przedstawiamy nową wersję opracowanego przez Gramwzielone.pl raportu "Perspektywy fotowoltaiki w Polsce 2017. Przewodnik dla inwestorów", który stanowi szczegółową kompilację wiedzy na temat inwestycji w fotowoltaikę.

W liczącym ponad 160 stron raporcie przestawiamy informacje na temat regulacji prawnych istotnych dla podmiotów realizujących proces inwestycyjny, kwestii podatkowych, aktualnych źródeł dofinansowania oraz zasad rozliczeń w zakresie sprzedawanej energii czy prognoz finansowych dla konkretnych instalacji fotowoltaicznych, które dopasowujemy w każdej indywidualnej wersji raportu do potrzeb i wskazówek klienta.

Końcowa część raportu poświęcona miesięcznym i rocznym prognozom nasłonecznienia oraz uzysków energii, a także prognozom przychodów, jest dostosowywana każdorazowo do wybranych przez naszego klienta lokalizacji na terenie Polski i do dowolnej wielkości planowanych instalacji fotowoltaicznych. Na tej podstawie pokazujemy w raporcie prognozę przychodów, które można osiągnąć z inwestycji w konkretne systemy fotowoltaiczne.

Raport zawiera też informacje na temat możliwych źródeł dofinansowania oraz ich zasad, analizę kosztów inwestycji na poziomie inwestycyjnym i operacyjnym, a także zasady rozliczeń z produkowanej energii w zależności od statusu inwestora, rodzaju instalacji fotowoltaicznej czy sposobu i terminu jej uruchomienia.

Raport przybliża ponadto regulacje istotne dla inwestora na etapie przygotowania projektu, w tym procedury i decyzje niezbędne do wybudowania dachowych lub naziemnych instalacji fotowoltaicznych.

Treść wersji raportu na 2017 r. została zaktualizowana do najnowszych zmian w ustawie o odnawialnych źródłach energii. Nowelizacja ustawy o OZE, wprowadzająca nowe zasady rozliczeń producentów zielonej energii, weszła w życie z dniem 1 lipca 2016 r. i diametralnie zmieniła zasady wsparcia dla producentów zielonej energii.

Zachęcamy do zapoznania się ze spisem treści i grafik dostępnych w raporcie: link do pobrania w formacie PDF.

Forma wysyłki

Raport jest wysyłany w formacie PDF na podany e-mail - po uprzednim zaktualizowaniu ostatnich rozdziałów dotyczących miesięcznych i rocznych prognoz nasłonecznienia oraz uzysków energii, a także rocznych prognoz przychodów - dopasowanych do wskazanych przez klienta wielkości / mocy instalacji fotowoltaicznych, bazując na danych nasłonecznienia dla miejscowości, w których planowane są inwestycje.

Cena

Cena raportu wraz z aktualizacją wyliczeń nasłonecznienia, uzysków energii i przychodów dla podanych trzech wariantów inwestycji fotowoltaicznych wynosi 600 zł + 23% VAT.

Dla klientów, którzy zakupili poprzednie wersje raportu, przewidujemy rabat w wysokości 200 zł.

Kontakt

e-mail: biuro@gramwzielone.pl

tel. +71 750 37 33

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE