ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Ogólnopolski konkurs "Student i energia"
13.03.2017r. 12:14

Naukowe Koło Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych Uniwersytetu Łódzkiego organizuje I Ogólnopolski Konkurs "Student i energia".

Konkurs jest organizowany z okazji pięciolecia działalności Naukowego Koła Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych Uniwersytetu Łódzkiego, oraz w związku z organizowaną przez Koło I. Ogólnopolską Konferencją Naukową "bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym" która odbędzie się 24 maja 2017 r.

Celem Konkursu jest popularyzacja prawa energetycznego wśród studentów, a także rozwijanie aktywności naukowej i zawodowej .

Uczestnikiem może być każdy student wyższych uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce, a sam Konkurs składa się z następujących etapów:

• W pierwszym etapie Konkursu Uczestnicy przygotowują artykuł naukowy na jeden z tematów podanych przez Organizatora.

• W drugim etapie Konkursu Uczestnicy rozwiążą tekst dotyczący wiedzy z zakresu prawa energetycznego.

W Konkursie dla Zwycięzców przygotowane zostaną nagrody:

• PŁATNE PRAKTYKI W KANCELARII BAKER MCKENZIE (BIURO W ŁODZI).

• MOŻLIWOŚĆ WYGŁOSZENIA REFERATU PODCZAS I. OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ "BEZPIECZEŃSTWO I REGULACJA NA RYNKU ENERGETYCZNYM" (24 MAJA 2017 R., ŁÓDŹ).

• MOŻLIWOŚĆ OPUBLIKOWANIA ARTYKUŁU W "INTERNETOWYM KWARTALNIKU ANTYMONOPOLOWYM I REGULACYJNYM" (CZASOPISMO PUNKTOWANE NA LIŚCIE MNISW - 5 PKT.) LUB MONOGRAFII NAUKOWEJ WYDANEJ PRZEZ CENTRUM STUDIÓW ANTYMONOPOLOWYCH I REGULACJACH UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO.

RZECZOWE/ FINANSOWE (SZCZEGÓŁY ZOSTANĄ PODANE NA STRONIE KONKURSU DO DNIA 7 KWIETNIA 2017 R.).

Organizator Konkursu jednocześnie zaznacza, że umożliwi opublikowanie artykułów naukowych Uczestników, którzy nie będą Zwycięzcami Konkursu pod warunkiem uzyskania przez nich pozytywnych recenzji w I. etapie Konkursu.


Składanie artykułów naukowych (I. etap Konkursu) musi nastąpić do 14 kwietnia 2017 r.

Ogłoszenie wyników I. etapu Konkursu: 27 kwietnia 2017 r.

Test wiedzy z prawa energetycznego (II. etap Konkursu): 14 maja 2017 r.

Ogłoszenie wyników II. etapu Konkursu: 17 maja 2017 r.

Rozdanie nagród: 24 maja 2017 r. (I. Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym")

W celu zapoznania się ze szczegółami i regulaminem zapraszamy do odwiedzenia strony:

https://www.wpia.uni.lodz.pl/struktura/organizacje-studenckie/naukowe-kolo-prawa-energetycznego-i-innych-sektorow-infrastrukturalnych/aktualnosci/ogolnopolski-konkurs-pn-student-i-energia.html

Jednocześnie przypominamy o I. Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "BEZPIECZEŃSTWO I REGULACJA NA RYNKU ENERGETYCZNYM" która odbędzie się 24 MAJA 2017 r i zapraszamy do rejestracji!

https://www.wpia.uni.lodz.pl/struktura/organizacje-studenckie/naukowe-kolo-prawa-energetycznego-i-innych-sektorow-infrastrukturalnych/aktualnosci/i-ogolnopolska-konferencja-naukowa-bezpieczenstwo-i-regulacja-na-rynku-energetycznym.html
Naukowe Koło Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych Uniwersytetu Łódzkiego

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE