ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowy wiceprezes w Serinus Energy
16.03.2017r. 21:10

Na posiedzeniu dniu 16 marca 2017 r. rada dyrektorów Serinus Energy powołała nowego wiceprezesa spółki ds. relacji zewnętrznych i strategii. Zmiany w kierownictwie spółki trwają od sierpnia ubiegłego roku, kiedy to powołano nowego prezesa spółki i doszło do przetasowań w radzie dyrektorów.

Rada dyrektorów Serinusa powołała w czwartek na stanowisko wiceprezesa ds. relacji zewnętrznych i strategii Calvina Brackmana, który od grudnia 2016 roku pełnił w spółce funkcją dyrektora ds. relacji zewnętrznych.

Calvin Brackman jest absolwentem University of Waterloo (magisterskie - Master of Arts in Economics) i University of Calgary (licencjat - Bachelor of Arts in Economics), kierunek - ekonomia.
Przed objęciem funkcji w Serinus Energy Calvin Brackman był latach 2006-2016 prezesem w Brackman Energy Consulting Ltd. Wcześniej (2003-2005) zajmował stanowisko dyrektor ds. kontaktów z administracją państwową w PetroKazakhstan. Od 1995 r. do 2003 r. był zastępcą dyrektora w departamencie zasobów, przyrody i rozwoju gospodarczego władz Terytoriów Północno-Zachodnich.

W styczniu rezygnację z pełnionych w Serinus Energy funkcji wiceprezesa ds. relacji inwestorskich i dyrektora operacji w Europie Środkowo-Wschodniej złożył Jakub Korczak. W październiku z funkcji członka kadry zarządzającej i wiceprezesa ds. poszukiwań spółki zrezygnował Aaron LeBlanc, a z początkiem września ze stanowisk w Serinus Energy zrezygnowali dyrektorzy Stephen Ackerfeldt i Michael McVea. W sierpniu natomiast doszło do zmian w radzie spółki, a na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego Serinus Energy Timoth'ego Elliotta zastąpił Jeffrey Auld. Jednocześnie ze stanowiska ustąpił Jock Graham - wiceprezes i wicedyrektor generalny. Do składu rady spółki powołani zostali wówczas Dominik Libicki oraz Jeffrey Auld, a z zasiadania w niej zrezygnowali Norman Holton oraz Gary King.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE