ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

ZPUE zaprasza do Brna
17.03.2017r. 09:02

ZPUE S.A. zaprasza do udziału w nadchodzących 25. Międzynarodowych Targach Elektrotechniki, Elektroniki, Automatyzacji, Komunikacji, Oświetlenia i Technologii Bezpieczeństwa AMPER 2017, które odbędą się w Brnie, w dniach 21-24 marca 2017 r. (Hala "P", stoisko nr. 1.10)

- Jesteśmy silnie związani z rynkiem czeskim. Z roku na rok zacieśniamy tą współpracę. Wspólnie z naszym przedstawicielem na Czechy - spółką ZPUE Trade, s.r.o. aktywnie angażujemy się w rozwój sprzedaży i dystrybucji na tym rynku. W 2016 roku zrealizowaliśmy w Czechach wiele istotnych kontraktów pokonując konkurencję - firmy, które działają tam od lat. Jesteśmy zapraszani do największych przetargów ogłaszanych przez takie zakłady energetyczne jak ČEZ i E.ON. Mamy za sobą wiele ciekawych realizacji, między innymi dla czeskich kolei. Obecnie pracujemy nad wieloformatowym zamówieniem dla jednego z największych zakładów przemysłowych w Czechach. Rozwijamy się także na sąsiadującym rynku słowackim, gdzie z sukcesami uczestniczymy w postępowaniach przetargowych. Jestem przekonany, że nasze ostatnie działania wkrótce zaowocują większą ilością podpisanych umów - mówi Łukasz Hajduk, dyrektor regionalny na Europę Południową.

Swoją obecność na targach Amper zapowiedzieli członkowie Zarządu ZPUE S.A.: prezes zarządu Janusz Petrykowski, członek zarządu, dyrektor handlowy Wojciech Kosiński. Na stoisku przez cały czas trwania Targów będą obecni: Łukasz Hajduk, dyrektor regionalny na Europę Południową, menadżer sprzedaży Łukasz Ciężarkiewicz, przedstawiciel ZPUE Trade s.r.o. Martin Michalek (Czechy) i ZPUE Slovakia - Peter Lazor (Słowacja).

- Serdecznie zapraszam do Brna i odwiedzenia naszego stoiska. Otrzymają tutaj Państwo wszelkie informacje na temat najnowszej oferty ZPUE - dodaje dyrektor Hajduk.AMPER to największe i najważniejsze targi w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w Środkowej Europie. ZPUE, co roku prezentuje tutaj własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne, doceniane i nagradzane przez specjalistów z branży. W ubiegłym roku, jako jedyna firma spoza Czech firma znalazła się wśród laureatów konkursu Złoty AMPER i zdobyła wyróżnienie za wyłącznik liniowy średniego napięcia Recloser THO-RC 27 w kategorii innowacyjny produkt prezentowany na targach.
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE