ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Kampanie PGE Obrót nominowane do MP Power
22.03.2017r. 18:40

Uznanie jury konkursu MP Power Awards znalazły dwie akcje, "Fachowcy w trasie" i "Daj się oświecić". Laureaci zostaną ogłoszeni podczas finałowej gali, która odbędzie się w piątek 24 marca w Warszawie.

Spośród stu zgłoszonych prac, wyłoniono po trzy projekty w każdej kategorii. Wydarzenie "Fachowcy w trasie", które dla PGE Obrót przygotowała agencja El Padre, został nominowany w kategorii "Event promocji marki BtoC".

W ramach oferty "Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców", PGE postanowiła sprawić świąteczny prezent najmłodszym i dokonać w wybranych domach dziecka oraz ośrodkach społecznych bezpłatnych, kompleksowych napraw. Dodatkowo, podczas wizyt fachowców, zespół Recycling Band umilał czas podopiecznym, dając świąteczny koncert.

"Fachowcy w trasie" odwiedzili 21 takich placówek. O nagrodę powalczą z projektem Credit Agricole #pierwszykrok - ambient z wykorzystaniem VR (agencja Endorfina Events), a także z H&M WF-Reaktywacja ( agencja Plej).Drugą kategorią, w której PGE Obrót otrzymała nominację, jest "CSR w branży eventowej". Chodzi o akcję "Daj się oświecić", którą dla Spółki również przygotowała agencja El Padre. Skierowana ona była do klientów PGE narażonych na działanie nieuczciwych sprzedawców energii elektrycznej i uświadamiała techniki, którymi się posługują. W czasie trwania akcji okazało się, że aż 42 proc. badanych nie czyta regulaminów przed ich podpisaniem, gdy zapoznają się z nimi poza siedzibą firmy.

Jak to sprawdziliśmy? Podczas eventów zorganizowanych w siedemnastu miastach w Polsce, w regionach nasilonego działania nieuczciwych sprzedawców energii, ankieterzy zapraszali losowo wybranych przechodniów do udziału w konkursach z nagrodami. W celu wzięcia udziału w zabawie chętni podpisywali regulamin konkursu, w którym celowo znalazły się ukryte niekorzystne zapisy. Osoby, które podpisały regulamin bez czytania, musiały wypełnić jeden z jego warunków, na który wcześniej wyraziły zgodę. Po ich wypełnieniu otrzymywały nagrody. Wśród warunków znalazło się m.in. wykonanie dziesięciu przysiadów z zamkniętymi oczami, zaśpiewanie piosenki, zatańczenie walca, wyrecytowanie kilku wersów inwokacji z "Pana Tadeusza" lub skakanie na skakance.

Akcja "Daj się oświecić" o nagrodę walczy z projektem "Obóz Adamed SmartUp (agencja Walk Events) oraz z eventem "Responsib'ALL Day Wyborowa Pernod Ricard" (agencja Plej).

Jury oceniające projekty złożone jest z przedstawicieli klientów - korporacji i instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora - MeetingPlanner.pl.
Meeting Planner Power Awards jest uznanym konkursem poświęconym branży eventowej, pokazującym najlepsze realizacje i praktyki we wszystkich jej sektorach. Główna ideą konkursu jest pokazanie wartości i efektywności narzędzi z zakresu szeroko rozumianego event marketingu.
PGE Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE