ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Ebicom wdroży rozwiązanie IRIS Multi Energy System w firmie Handen
23.03.2017r. 16:13

W tym tygodniu firma Ebicom podpisała umowę na wdrożenie rozwiązania IRIS Multi Energy System w firmie Handen Sp. z o.o.

Handen jest wiodącym, niezależnym sprzedawcą gazu ziemnego oraz dynamicznie rozwijającą się spółką obrotu energią, jest także częścią globalnego koncernu Verbundnetz Gas AG, obecnego w Europie w obszarach: wydobycia, magazynowania i dystrybucji oraz krajowego i międzynarodowego handlu hurtowego gazem ziemnym, jak również know-how w zakresie sprzedaży energii elektrycznej. Witamy kolejnego klienta, któremu życzymy sukcesów w zdobywaniu runku.

W ramach wdrożenia zostaną uruchomione moduły wspierające sprzedaż (CRM) i rozliczenia klientów (Biling) oraz moduły dodatkowe takie jak: zmiana sprzedawcy, akwizycja danych pomiarowych czy EBOK, które składają się na kompleksowe rozwiązanie IRIS Multi Energy System. Rozwiązanie będzie uruchomione w chmurze Microsoft Azure, w modelu SaaS (System as a Service). Dzięki temu rozwiązaniu firma Handen otrzyma narzędzie usprawniające i optymalizujące procesy biznesowe oraz pozwoli na pełną orientację na klienta, co przełoży się na wzrost zadowolenia z tytułu świadczonych przez nich usług.
Ebicom

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE