ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Nowe, niekonwencjonalne podejście ZPUE do stacji kontenerowych
04.04.2017r. 11:28

- W tym roku na największych targach przemysłowych w Europie ZPUE zaprezentuje nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu, ściśle związane z obszarem smart grids - podkreśla Hubert Kania, product menadżer ds. stacji kontenerowych.

Na większym niż ubiegłoroczne targowym stoisku ZPUE podczas HANNOVER MESSE (24-28 kwietnia) goście, którzy przybędą z całego świata zobaczą między innymi nowości z oferty: stację transformatorową zabudowaną w kontenerze morskim, łączniki do linii napowietrznych pokazane w atrakcyjny sposób oraz doskonale oceniane na rynkach zagranicznych i rozdzielnice: RELF i TPM Kompakt.


Hubert Kania, product menadżer ds. stacji kontenerowych w ZPUE

Stacja w kontenerze morskim to odpowiedź ZPUE na zapotrzebowanie klientów w kwestii mobilnych i kompaktowych rozwiązań. Dzięki prostej i jednocześnie innowacyjnej formie stacja może być łatwo transportowana w dowolne miejsce na świecie. Zwarta konstrukcja obejmująca wszystkie elementy funkcyjne stacji pozwalana na szybki i tani montaż na obiekcie. Idea jest na tyle elastyczna i rozwojowa, że według potrzeb klienta można w stacji zamontować wiele wariantów rozwiązań takich jak na przykład: magazyn energii, inwertery do instalacji fotowoltaicznych czy systemy ładowania samochodów elektrycznych.
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE