ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

AUMS Hitem Roku 2017
12.04.2017r. 10:51

Asseco Poland zostało laureatem konkursu technologicznego w kategorii: energetyka, paliwa i chemia, którego organizatorem jest Gazeta Bankowa. Rozwiązanie informatyczne firmy - Asseco Utility Management Solutions otrzymało tytuł "HIT Roku 2017". Wyróżnienie jest przyznawane produktom, które podnoszą innowacyjność polskich przedsiębiorstw.

Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali, która odbyła się 5 kwietnia w Warszawie. Uczestniczyli w niej przedstawiciele instytucji państwowych oraz m.in. branży IT, finansowej, logistycznej, medycznej, FMCG, jak również sektora energetyki.

Asseco Utility Management Solutions, to rodzina nowoczesnych rozwiązań informatycznych zapewniających kompleksową obsługę firm energetycznych na uwolnionym rynku energii. System wspiera realizację strategii firm energetycznych, które aby skutecznie konkurować na zmieniającym się rynku, muszą zapewnić m.in. zdolność firmy do kreowania nowych produktów handlowych, zindywidualizować podejście do klientów kluczowych oraz elastycznie reagować na zmienność rynku i zachowania konkurencji.

Jest to kolejny sukces Asseco w konkursie Gazety Bankowej. W zeszłorocznej edycji rozwiązanie Asseco Customer Banking Platform zostało nagrodzone tytułem "Hit Roku 2016". Ponadto w zestawieniu "Lider Roku 2015" II miejsce w kategorii: energetyka, paliwa, chemia zajął Tauron Obsługa Klienta za centralizację systemów bilingowych dla klientów masowych. W ramach tego projektu spółka we współpracy z Asseco Poland wdrożyła system Asseco Utility Management Solutions.
Asseco

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE